حمیدرضا ترقی:

عده‌ای از اصلاح طلبان نان خود را در آشتی و سازش با آمریکا می‌بینند

عده‌ای از اصلاح طلبان نان خود را در آشتی و سازش با آمریکا می‌بینند

به گزارش سراج24، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به طرح سازش با آمریکا که توسط برخی اصلاح طلبان در ایران دنبال می شود گفت: عده ای از اصلاح طلبان نان خود را در آشتی و سازش با آمریکا می بینند و نوکر غربی ها در ایران هستند.

وی افزود: آیا مگر بد عهدی آمریکایی ها برای این افراد ثابت نشده که هنوز به دنبال سازش با آمریکا هستند؟

ترقی تصریح کرذ: بدعهدی‌ها و دشمنی‌های آمریکا علیه ملت ایران یک دشمنی ذاتی با اصل اسلام و انقلاب و دشمنی با آرمانها و اعتقادات ما است، چگونه می شود با دشمنی که با اعتقادات ما مشکل دارد سازش کرد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: فشارها و دشمنی‌های آمریکا به هیچ وجه نمی‌تواند ملت ایران را از رشد و پیشرفت خودش باز دارد، رفتارهای 40 ساله آمریکا پس از انقلاب اسلامی نشان داده تفاوتی میان دمکرات ها و جمهوری خواهان نیست، هر عنصری در نظام حاکم بر آمریکا به دنبال ضربه زدن به ایران است.

وی افزود: اینکه برخی ها می خواهند با فشار رهبری معظم انقلاب را راضی کنند تا دوباره پای میز مذاکره و سازش با آمریکا برویم نشان از خیانت این افراد دارد که استراتژی سردمداران کاخ سفید را دنبال می کنند.

ترقی تاکید کرد:: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، دیگر مذاکره با آمریکا برای هیچ مسئولی و در هیچ سطحی مجوز ندارد و ممنوع است، لذا این دشمنی را باید با قاطعیت با مقاومت پاسخ داد و راه را برای کسانی که به دنبال سازش با چنین قدرت قلدری هستند بست.

وی خاطرنشان کرد:راه مذاکره با آمریکا را خود آمریکا بست و همین که دشمنی خودشان را می‌خواهند با فشار بر مردم ادامه بدهند نشان دهنده این است که آن‌ها حاضر به مذاکره و تعامل سیاسی نیستند و فقط به دنبال بهانه جویی و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

ترقی تصریح کرد: نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که مذاکره و سازش با آمریکا از دستور کار ملت ایران پاک شده است.

وی افزود: سردمداران آمریکا در حل مشکلات کشور خود دچار مشکل بوده و ناتوانند و چگونه می توانند مشکلات ایران را حل کنند؟

ترقی بیان داشت: هژمونی آمریکا در جهان کاهش پیدا کرده و آمریکا رو به افول است، غرب گرایانی که به دنبال مذاکره و سازش با آمریکا هستند نیز نه تنها به فکر مصالح ملی نیستند بلکه خیانتکاران به کشور هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بازی سازش با آمریکا، محکوم به شکست است

0 نظر

ارسال نظر

capcha