برافراشتن پرچم کشور ژاپن ارتباطی به فینال لیگ قهرمانان آسیا ندارد

برافراشتن پرچم کشور ژاپن ارتباطی به فینال لیگ قهرمانان آسیا ندارد

به گزارش سراج24، مصطفی موسوی زنوز معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی درباره فحاشی در بازی روز گذشته این تیم برابر پرسپولیس اظهار کرد: هواداران ما از جانب پرسپولیسی ها تحریک شدند و به شعارهای داده شده واکنش نشان دادند. ما بهترین تماشاگران را در اختیار داریم و آنها در بازی روز گذشته مشکلی ایجاد نکردند.

او ادامه داد: تماشاگران ما از شهرهای مختلف به ورزشگاه آزادی آمدند تا تیم محبوب خود را تشویق کنند و حضورشان با همه خستگی شان در استادیوم ارزشمند است و آنها عکس العملی در قبال فحاشی پرسپولیسی ها نشان ندادند. در مجموع رفتار هواداران در ورزشگاه آزادی عالی بود و به نظرم تنها بازی بود که مشکلی پیش نیامد و شاهد دعوا و درگیری میان هواداران 2 تیم نبودیم و بازی به خیر و خوشی به پایان رسید.

برافراشتن پرچم کشور ژاپن ارتباطی به فینال لیگ قهرمانان آسیا ندارد 

موسوی درباره برافراشتن پرچم کشور ژاپن از سوی هواداران تراکتورسازی بیان کرد: هواداران ما علاقمند به سوگیتا بازیکن ژاپنی تیم خود هستند و برای اینکه به این بازیکن روحیه بدهند پرچم کشور ژاپن را به ورزشگاه آزادی آوردند و بحث  بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسیده است و این موضوع ارتباطی به برافراشتن پرچم کشور ژاپن در استادیوم ندارد. پرسپولیسی ها هم پرچم کشور کرواسی را به ورزشگاه ها می آورند و هیچ اتفاقی هم رخ نمی دهد.

برنامه های فرهنگی زیادی برای هواداران تراکتورسازی در نظر داریم 

معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: ما از رفتار هواداران خود در ورزشگاه ها راضی هستیم اما باید کارهای فرهنگی بیشتری انجام بدهیم که دیگر شاهد درگیری و فحاشی در استادیوم ها نباشیم. به هر حال برنامه های فرهنگی زیادی در نظر داریم که به زودی اقدامات لازم را انجام می دهیم.

او در پایان خاطر نشان کرد: برای اولین بار یک پارکینگ اختصاصی ورزشگاه آزادی در اختیار باشگاه تراکتورسازی قرار گرفت و هواداران ما از تونل شماره 4 می توانستند رفت و آمد کنند که جا دارد از مسئولان حراست ورزشگاه آزادی و وزارت ورزش و جوانان که همکاری خوبی با ما کردند تشکر کنم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ژاپن ۱ - ایتالیا ۳

نصیرزاده: اگر زنوزی نبود باشگاه تراکتورسازی به خاطر بدهی به بازیکنان دچار مشکل می‌شد

واکنش رسانه‌های ترکیه به حضور دنیزلی روی نیمکت تراکتور

0 نظر

ارسال نظر

capcha