محمد نوری:

مدیران فعلی استقلال باید از اشتباهات مدیران قبلی درس بگیرند

مدیران فعلی استقلال باید از اشتباهات مدیران قبلی درس بگیرند

محمد نوری بازیکن اسبق باشگاه استقلال، در مورد مشکلاتی که به واسطه قرارداد های مدیریت پیشین با بازیکنان خارجی به وجود آمده است گفت: قرار داد هایی که مدیریت پیشین با بازیکنان خارجی این تیم منعقد کرد، مطالعه شده نبوده است. زمانی که قراردادی با بازیکنی بسته می شود در کنار مدیریت باید افرادی حضور داشته باشند که این بازیکن را از نظر فنی، جسمی و پزشکی مورد مطالعه قرار دهند.

او در مورد عملکرد مدیریت قبلی استقلال ادامه داد: مدیریت قبلی استقلال چون قصد داشت خودش مستقیم در بحث جذب بازیکن شرکت داشته باشد، به صورت تک محور تصمیم گیری می کرد و حاضر نبودند از کسی مشاوره بگیرند.

نوری در مورد مدیران فعلی گفت: مدیران حال استقلال تلاش می کنند تا اشتباهات مدیران قبلی که باعث به وجود آمدن چالش هایی در باشگاه شده است را رفع کنند. اما اشتباهات مدیران قبلی آنقدر زیاد بوده است که کار مدیران الان بسیار دشوار است. بازیکنی که اصلا برای تیم استقلال بازی نکرده است و حتی روی نیمکت هم نشسته بوده است الان از باشگاه طلبکار است.

او ادامه داد: مدیران فعلی استقلال باید از اشتباهات مدیران قبلی درس بگیرند و از تکرار آنها دوری کنند. باید از کارشناسان خوب فوتبالمان که می توانند در مسائل مربوط به باشگاه به آنها کمک کنند مشورت بگیرند تا دوباره باشگاه با چنین چالشهایی رو به رو نشود.

نوری در مورد راه حل رهایی از این وضعیت گفت: همه ی استقلالی ها باید دست به دست هم بدهیم و برای خروج از این شرایط به یکدیگر کمک کنیم. اگر همچنان مدیران ما بدون اطلاعات و مطالعه به کار خود ادامه دهند دوباره همین مشکلات پیش روی ما خواهد بود.

او در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: مشکلات مالی استقلال این روزها بسیار زیاد است و افراد زیادی از باشگاه طلبکار هستند. با اینکه تا الان کلی پول بابت بدهی ها پرداخت شده است اما هنوز طلبکاران تمام نشدند.

نوری در مورد کمک وزارت ورزش به باشگاه استقلال گفت: این روزها که باشگاه استقلال درگیر مشکلات مالی است، وزارت ورزش باید در کنارش بیاستد و کمک کند. باشگاه پرسپولیس این روزها با توجه به اینکه توانسته به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز صعود کند از نظر مالی وضعیت خوبی دارد. اما استقلال این روزها در یک مخمصه مالی حضور و دارد نیاز دارد که وزارت ورزش یک نگاه متفاوت به آن داشته باشد تا بتواند از زیر بار بدهی ها رها شود و تیم بتواند با خیال آسوده تر به بازی های پیش روی خود ادامه دهد.

استقلال سال گذشته نیز در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه سختی قرار گرفته بود

نوری در مورد گروه سخت تیم فوتبال استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال سال گذشته نیز در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه سختی قرار گرفته بود و در نهایت توانست قاطعانه سرگروه به مرحله بعد راه پیدا کند. اما الان باید واقع بینانه به این موضوع نگاه کنیم. استقلال با تیم هایی همگروه شده است که در کشور خودشان بهترین تیم ها هستند.

او ادامه داد: ما باید با هواداران استقلال صادقانه صحبت کنیم و بدانیم که بازی های سختی را در این گروه خواهیم داشت. تیم های همگروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نیز از استقلال می ترسند و این تیم را دست کم نخواهند گرفت. استقلال یکی از پر افتخار ترین تیم های آسیا است و همیشه با قدرت در این مسابقات حضور پیدا کرده است. اما با توجه به شرایطی که باشگاه در حال حاضربا آن درگیر است و بضاعتی که دارد من فکر می کنم تیم نتواند نتایج لازم را کسب کند.

نوری در مورد نیاز تیم فوتبال استقلال به جذب بازیکن گفت: این تیم نیاز به گرفتن 4-5 بازیکن خوب و کلیدی دارد. تیم استقلال از نظر بازیکن این روزها مشکل دارد و وضعیت خوبی از این نظر ندارد. تیم اسقلال در هر 3 خط دفاع، هافبک و مهاجم دچار مشکل است. برای اینکه با قدرت بتوانیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم نیاز داریم که از نظر بازیکن تقویت شویم. تیم های حریف بسیار قدرتمند هستند و ما نیز تنها در صورتی می توانیم از این گروه صعود کنیم که شرایط الان را تغییر دهیم.

مدیران جدید برای اینکه بتوانند کمی شرایط را بهبود ببخشند به زمان نیاز دارند

او درمورد این موضوع که آیا مدیریت حال استقلال می تواند شرایط را تغییر دهد یا خیر گفت: مدیریت حال استقلال کارش را تازه شروع کرده است و مدیران قبلی وقتی می رفتند باشگاه شرایط خوبی نداشت مدیران جدید برای اینکه بتوانند کمی شرایط را بهبود ببخشند به زمان نیاز دارند. الان به هر چیزی دست می زنند یک پرونده جدید رو می شود.

نوی ادامه داد: شرایط سخت است و برای بهتر شدن اوضاع باید به مدیران حال باشگاه زمان بیشتری داده شود. در این میان نام فرد مهم نیست و مهم باشگاه استقلال است. آدم ها می آیند و می روند و این نام استقلال است که باقی می ماند. انتقاد کردن ایرادی ندارد اما نباید تیشه به ریشه استقلال بزنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha