کاوه رضایی به مارسی می رود؟

کاوه رضایی به مارسی می رود؟

باشگاه مارسی فرانسه که با هدایت رودی گارسیا 54 ساله وضعیت خوبی در لیگ این کشور ندارد و با کسب 22 امتیاز از 13 بازی در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد، در صدد است تا بازیکنانی در پست مهاجم کسب کند تا وضعیت این تیم بهتر از قبل شود.

درحال حاضر اوکامپوس آرژانتینی، کاستاس یونانی، تایووین و ... مهاجمان اصلی تیم فرانسوی هستند اما بر اساس اعلام سایت africtelegraph ، باشگاه المپیک مارسی با ارائه پیشنهادی 3 میلیون یورویی تلاش می کند تا رضایت باشگاه السد را کسب کند و بغداد بونجاح را به تیم خود ببرد. در ابتدا باشگاه لیل برای جذب مهاجم الجزایری پیشنهاد 2 و نیم میلیون یورویی ارائه کرد اما مورد توجه قطری ها قرار نگرفت و مسئولان مارسی در صدد هستند تا شکارچی صحرا ( لقب بونجاح ) را به خدمت بگیرند.

///رقابت بونجاح با کاوه رضایی برای پیوستن به تیم قهرمان اروپا

بونجاح 26 ساله در سال 2018 با گلزنی در لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان آسیا، بهترین گلزن جهان لقب و بالاتر از مسی و رونالدو جای گرفت.

البته چندی پیش، رسانه های فرانسوی و بلژیکی از حضور کاوه رضایی در مارسی خبر داده بودند و باید دید این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر؟

کاوه پس از درخشش در استقلال به تیم شارلوای بلژیک رفت و با بازی های درخشانی که در این تیم به نمایش گذاشت، به تیم ملی دعوت شد و سپس به کلوب بروژ این کشور پیوست و در لیگ قهرمانان اروپا هم بازی کرد اما مصدومیت و ... مانع از حضور ثابت او در تمامی بازی ها شد و حال احتمال دارد با عقد قراردادی به مارسی بپیوندد. البته رسانه های بلژیکی بیان کردند به دلیل اینکه رضایی تا پایان سال با کلوب بروژ قرارداد دارد، از شانس کمی برای پیوستن به تیم فرانسوی برخور دار است.

مارسی در چارچوب لیگ برتر فرانسه باید فردا ( یکشنبه ) با آمیان که سامان قدوس را در ترکیبش دارد، رقابت کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha