بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی تیمی جهان؛

پیروزی شاگردان خانلرخانی برابر تیم تکواندو جمهوری آذربایجان

پیروزی شاگردان خانلرخانی برابر تیم تکواندو جمهوری آذربایجان

به گزارش سراج24، به نقل از فدراسیون تکواندو، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان در سال ۲۰۱۸ با حضور ۸ تیم دعوت شده از سوی فدراسیون جهانی از ساعت ۸:۳۰ (به وقت تهران) امروز (شنبه - سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی «زاید» فجیره آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

تیم تکواندو شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران در گروه خود با تیم‌های جمهوری آذربایجان، چین و ازبکستان هم‌گروه شده بود که در نخستین دیدار به مصاف تیم جمهوری آذربایجان رفت و موفق شد با نتیجه ۶۶ بر ۵۸ این مبارزات جذاب را به پایان برساند.

سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی اعضای تیم ایران را تشکیل داده‌اند.

نمایندگان کشورمان در ادامه باید با تیم‌های چین و ازبکستان مبارزه کنند.

دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم تعیین می‌شود. هر برد ۳ امتیاز و هر تساوی یک امتیاز برای تیم‌ها در جدول رده بندی حساب خواهد شد.

هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و هاشم زنگنه به عنوان مربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G۲ می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول ۲۰ امتیاز، دوم ۱۲ امتیاز، سوم ۷.۲ امتیاز و پنجم ۴.۳۲ امتیاز تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مسابقات آسیایی والیبال

پیروزی ورامینی‌ها در آغاز هفته پانزدهم والیبال

وضعیت جسمانی و فنی تکواندوکاران ما خوب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha