اما و اگرهای اخراج دومین سرمربی این فصل فولاد خوزستان!

اما و اگرهای اخراج دومین سرمربی این فصل فولاد خوزستان!

تیم فوتبال فولاد خوزستان فصل جدید رقابت های لیگ برتر را با هدایت اکبر پورموسوی شروع کرد اما مدیران این تیم خیلی زود و در حالی که تیمشان نتیجه بدی را تا هفته ششم نگرفته بود تصمیم گرفتند وی را از هدایت تیمشان برکنار و دستیارش ایلی استان (مربی رومانیایی) را به عنوان سرمربی جدید معرفی کنند.

اما استان هم نتوانست رضایت هواداران و مدیران این تیم را برآورده کند و در 6 دیداری که هدایت سرخ پوشان اهوازی را بر عهده داشت، بردی را در لیگ به دست نیاورد و با سه تساوی و سه شکست به کارش در این تیم پایان داد و هیات مدیره فولاد  تصمیم گرفت عزیز فریسات مربی که از ابتدای فصل هم دستیار پورموسوی و هم دستیار ایلی استان بوده را به عنوان سرمربی موقت انتخاب کنند.

اولین دلیلی که می توان به آن اشاره کرد، رضایت نداشتن هواداران فولاد از بازی کردن و نتیجه گرفتن تیمشان بود آن ها در زمان پورموسوی با اعتراض های خود و شعار دادن علیه او باعث شدند مدیران این تیم تصمیم زود هنگامی را بگیرند و او را اخراج کنند. و در زمان سرمربی گری استان در این تیم هم هواداران به او فرصت کافی را ندادند،  در حالی که او در اکثر مصاحبه های خود اعلام می کرد که نیاز به زمان دارد.

البته ایلی استان به جز دستیاری در فولاد در تیم های اماراتی الشباب و العین هم سابقه مربی گری داشته است اما از تیم فولاد خوزستان می توان به عنوان مطرح ترین تیمی که او در آن سرمربی بوده می توان نام برد.

همچنین عبدالله کرمی کاپیتان فولادی ها در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در این باره گفت: ایلی استان مربی خوب ، با دانش و جوان گرایی است اما به نظرم نتوانست در این مدت ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کند و نتایج خوبی را نتوانستیم با این مربی کسب کنیم.

عزیز فریسات در اولین تجربه سرمربی گری در فولاد موفق ظاهر شد و توانست تیم پیکان را از پیش رو بردارد. این مربی در دومین تجربه خود باید به مصاف تیم ذوب آهن که به تازگی علیرضا منصوریان هدایت آن را بر عهده گرفته برود که جدال این 2 مربی جوان و تازه نفس دیدنی خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha