محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاده‌ها اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاده‌ها اعلام شد

پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

براساس اعلام پلیس راه از ساعت ۱۲:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۸/۳۰ تا ساعت ۰۶:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۵ از محور‌های چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است اما تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۰۲ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۴ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز ممنوع است.

تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۸/۳۰ و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۹۷/۰۹/۰۱ و ۹۷/۰۸/۰۲ و از ساعت ۱۲۰۰ تا ۲۴۰۰ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۳ و از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۴ و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ تا ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۵ از محور هراز ممنوع است.

تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۰۲ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ همان روز با اعلام ماموران مسقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) تردد انواع وسایل نقلیه بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۴ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ همان روز با اعلام ماموران مسقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) تردد انواع وسایل نقلیه بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد تمامی تریلی‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۴ در محور فوق ممنوع است.

تردد تمامی تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۱ و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ تا ساعت ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۴ در محور فوق ممنوع است.

تردد تمامی تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۱ و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ تا ساعت ۲۴۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۴ در محور فوق ممنوع است.

تردد تمامی تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۴ در محور فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین اتوبان ساوه به سمت تهران است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جزئیاتی از محدودیت های گواهینامه پایه سه

اعتراض پلیس راهور نسبت به اخذ دو هزینه عوارض و جریمه از شهروندان بابت یک تخلف+سند

آماده‌باش تمامی نیروهای این پلیس برای خدمت رسانی به مردم

0 نظر

ارسال نظر

capcha