«اقیانوس آرام»، امشب از شبکه دو پخش روی آنتن می‌رود

«اقیانوس آرام»،  امشب از شبکه دو پخش روی آنتن می‌رود

به گزارش سراج24، در هفته دوم پخش این برنامه که پس از سال‌ها به طور اختصاصی برای نوجوانان طراحی شده، ۴ مهمان دیگر از تجربیات خود برای نوجوان‌ها می‌گویند.

مهمان‌های بزرگسال این هفته، امشب داوود امیریان نویسنده شناخته شده داستان‌های نوجوان و جمعه محمدرضا تقی‌پور مدیر موزه صلح که یک جانباز جنگ تحمیلی است، خواهند بود.

در بخش نوجوان، پنج‌شنبه شادی زمانی مخترع نوجوان کرمانشاهی که پس از زلزله سال گذشته با اختراع نوعی کرم به هم‌وطنان زلزله‌زده خود کمک کرده بود و جمعه نوجوان ساکن یکی از روستا‌های دورافتاده کشور که با هزینه شخصی خود یک اسلحه جدید طراحی کرده است این هفته در «اقیانوس آرام» صحبت می کنند.

هر دو نوجوان این هفته صحبت‌هایی جنجالی خطاب به مسئولان خواهند داشت، از افشاگری نوجوان زلزله‌زده در خصوص رسیدگی به مردم شهرش طی یک سالی که از زلزله گذشته تا گلایه‌های صریح نوجوان اسلحه‌ساز از جدی نگرفتن او توسط مسئولان کشور!

«اقیانوس آرام»، که سال گذشته به صورت زنده پخش می‌شد، در سری دوم با تغییر فضا به سمت موضوعات مختلف نوجوانانه رفته و تلاش می‌کند در همکلامی با نوجوان‌های مختلف، آسیب‌ها و چالش‌های این رده سنی حساس را مورد بررسی قرار دهد.

 قسمت چهارم «اقیانوس آرام» که خود نوجوان‌ها در ساخت و تولید آن مشارکت دارند، امشب ساعت ٢١ از شبکه دو پخش می شود.
«اقیانوس آرام» محصول مرکز اوج کودک و نوجوان به کارگردانی هادی نعمت اللهی، تهیه کنندگی وحیدملتجی و مجری طرح امیر شکرچی زاده است و هر هفته در روز‌های چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه از ساعت ٢١ روی آنتن شبکه دوم سیما می رود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

«ستاره شرق» و «چ» مهمان آخر هفته رسانه ملی

سرگذشت زنی که از داعش فرار کرد

توبیخ مدیر و مدیر پخش شبکه پنج سیما و اخراج تهیه کننده، مدیر برنامه و ناظر پخش

0 نظر

ارسال نظر

capcha