8 میلیون یورو، ایران بابت جام جهانی همچنان در حساب فیفا!

8 میلیون یورو، ایران بابت جام جهانی  همچنان در حساب فیفا!

به گزارش سراج24، تیم ملی فوتبال ایران پس از حضور در جام جهانی 2018 روسیه، باید 8 میلیون یورو از فدراسیون جهانی فوتبال ( فیفا ) دریافت کند و این مبلغ برای حضور در بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال بود و اگر هر تیمی به مراحل حذفی صعود می کرد، پاداش های بیشتری را می گرفت اما شاگردان کی روش با کسب 4 امتیاز در گروه B در رده سوم قرار گرفتند و از گردونه مسابقات حذف شدند.

یوزها ( لقب تیم ملی فوتبال ایران ) در دیدار مقابل مراکش به پیروزی رسیدند و در تقابل با پرتغال به تساوی رسیدند اما در مسابقه دوم و در دیدار با اسپانیا شکست خوردند تا نتوانند به مرحله حذفی راه یابند. از پاداش 8 میلیون یورویی فیفا، 10 درصد به کی روش و کادرفنی می رسد و باقی مبالغ بین اعضای تیم تقسیم خواهد شد اما باید بدانید درحالیکه 5 ماه از آخرین مسابقه تیم کشورمان در جام جهانی گذشته، هنوز پولی از فیفا به حساب فدراسیون فوتبال نیامده و سئول نشین ها اظهار می کنند تا کنون ریالی از فدراسیون جهانی پول نگرفته اند. 

برای پیگیری این موضوع گفتگو کردیم با علی سلیمانی، خزانه دار فدراسیون فوتبال او در این باره بیان کرد: به دلیل برخی مشکلات هنوز پولی از فدراسیون جهانی فوتبال دریافت نکردیم و  حتی یک ریال هم نگرفته ایم اما آنها قول دادند که اگر بتوانیم راه های امنی را برای انتقال پول معرفی کنیم، پول را واریز می کنند.

او افزود: مسیر امن را هنوز پیدا نکردیم و تنها راهمان کمک گرفتن از وزارت امور خارجه است که از طریق سفارت خانه های مان در خارج از کشور بتوانیم پول را دریافت کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

0 نظر

ارسال نظر

capcha