«من ایرانی‌ام» برگزیده سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان شد

«من ایرانی‌ام» برگزیده  سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان شد

به گزارش سراج24، در مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان که شامگاه دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ با حضور امیرمسعود میری، سرکنسول ایران، جان کارلو جیوگتی، نماینده هیات دولت ایتالیا در امور ورزش، هنرمندان و پیشکسوتان ورزشی برگزار شد فیلم «من ایرانی ام» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی احمد نجفی برگزیده شد.

این فیلم با بازی علیرضا حیدری قهرمان اسبق کشتی جهان و المپیک قصه یک کشتی گیر ایرانی را روایت می‌کند.

جایزه این فیلم از سوی فرانکو اسکانی، رئیس فدراسیون جهانی فیلم‌های ورزشی (ficts) به سیدمجتبی علوی دبیرجشنواره فیلم‎های ورزشی ایران اهدا شد.

جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم‌های ورزشی (FICTS) است که با حمایت وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و سازمان صداوسیما و شبکه ورزش برگزار می‌شود. این رویداد در ایران به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره فیلم‌های ورزشی به شمار می‌آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی را برعهده دارد.

مقر فدراسیون جهانی فیلم‌های ورزشی (FICTS) در میلان ایتالیا است که بیش از ۱۱۶ کشور عضو این فدراسیون هستند و ایران جزو مناطق ۱۶ گانه فدراسیون جهانی فیلم‌های ورزشی است. همه ساله در ماه نوامبر جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی با حضور چهره‌های سینمایی و قهرمانان ورزشی از کشور‌های مختلف در میلان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

احمد نجفی از بازی در سریال «نفوذ» می‌گوید

وزرا مهمانان جدید مجری «صندلی داغ»

دریافت حقوق های نجومی حمله به بیت المال است/ دعا می‌کنم که این افراد فقط حقوق گرفته باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha