شهبازی: داوران هیچ وقت هوای کشتی گیران ایرانی را ندارند

شهبازی: داوران هیچ وقت هوای کشتی گیران ایرانی را ندارند

به گزارش سراج24، حسین شهبازی، درباره رقابت های کشتی زیر 23 سال جهان اظهار داشت:رقابت های جهانی امسال با توجه به حضور کشتی گیران عنواندار سطح بالایی داشت و من هم به نظر خودم کشتی های نسبتاَ خوبی گرفتم.

قهرمان جوانان جهان تصریح کرد:در ابتدای رقابت ما قبل فینال خیلی الکی امتیاز از دست دادم و آنطور که باید کشتی نگرفتم،در ادامه هم برای جبران خیلی تلاش کردم اما نشد،هر چند داوران در ثانیه های پایانی می توانستند به کشتی گیر روس پوئن ندهند اما در نهایت 10 بر 10 باختم.البته داوران هیچ وقت هوای کشتی گیران ایرانی را ندارند و همان طور که همه دیدند در رقابت های جهانی امسال نیز حق بچه های ما خورده شد.

وی ادامه داد:در دیدار رده بندی با همه توان روی تشک حاضر شدم و خدا رو شکر می کنم که دست خالی از این مسابقات به ایران برنگشتم و به مدال برنز رسیدم.

شهبازی در خاتمه با تشکر از همه کسانی که برای موفقیت او زحمت کشیدند گفت:مدالم را در ابتدا به علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی،اکبر فلاح مربی سازنده ام و همچنین خانواده ام به ویژه پدرم که بی نهایت برای من زحمت کشیده تقدیم می کنم و با قاطعیت عرض کنم اگر به خاطر پدرم نبود هیچ وقت پا روی تشک کشتی نمی گذاشتم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حضور آقای گل فوتبال جهان در خانه کشتی تهران

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ۱۲ دی‌ماه برگزار می‌شود

اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان از فردا برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha