طلسم بحران های سایپا با پیروزی بر کاله آمل شکست

طلسم بحران های سایپا با پیروزی بر کاله آمل شکست

به گزارش سراج24، هشتمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران، با برگزاری ۶ مسابقه پیگیری شد.

در این هفته از مسابقات در اردکان تیم خاتم این شهر میزبان شهرداری گنبد بود که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود میزبان خاتمه پیدا کرد.

در دیگر بازی این هفته تیم صدرنشین شهرداری ورامین از دورنای ارومیه که در انتهای جدول قرار دارد پذیرایی کرد که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود شاگردان رحمان محمدی‌راد در شهرداری ورامین خاتمه پیدا کرد. این نتیجه با توجه به شرایط و بضاعت تیم‌ها قابل پیش‌بینی بود. با این نتیجه ورامینی‌ها در صدر جدول مسابقات باقی ماندند.

شاگردان پیمان اکبری در تیم سایپا این هفته میهمان کاله آمل بودند که در این مسابقه خارج از خانه با حساب ۳ بر یک به پیروزی دست پیدا کردند و از شرایط بحرانی خارج شدند.

در ارومیه تیم شهر‌داری این شهر شکست دیگری را متحمل شد و این بار مقابل شهروند اراک با حساب ۳ بر ۲ مغلوب شد تا سریال شکست‌هایش ادامه پیدا کرده و در حسرت پیروزی بماند.

تیم پیام مشهد دیگر برنده هفته هشتم لیگ برتر والیبال بود. جایی که شاگردان جبار قوچان نژاد موفق شدند در جدالی آسان ۳ بر صفر فولاد سیرجان را مغلوب کنند.تیم شهرداری تبریز نیز در هفته هشتم در تهران مقابل عقاب نهاجا ۳ بر صفر پیروز شد.

**نتایج کامل دیدار‌های هفته هشتم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

شهرداری ورامین 3 - دورنای اورمیه صفر
خاتم اردکان 3 - شهرداری گنبد 2
شهرداری اورمیه 2 - شهروند اراک 3
عقاب نهاجا یک - شهرداری تبریز 3
کاله آمل یک - سایپا تهران 3
پیام مشهد 3 - فولاد سیرجان صفر

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ایران ۳ - لهستان ۲

روسیه ۳ - لهستان یک

برنامه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال

0 نظر

ارسال نظر

capcha