مدال برنز کشتی آزاد امیدهای جهان به ایمان صادقی نرسید

مدال برنز  کشتی آزاد امیدهای جهان به ایمان صادقی  نرسید

به گزارش سراج24، رقابت های رده بندی و فینال کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال جهان در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلو گرم در بخارست رومانی برگزار می شود و برهمین اساس یک نماینده کشورمان در دیدار فینال و چهار نماینده دیگر در دیدار رده بندی حضور دارند.

در وزن 61 کیلوگرم ایمان صادقی در دور نخست مقابل بایرجان توربک از قزاقستان با نتیجه 4 بر 4 به پیروزی رسید وی در دور بعد ارطغرل قهوه چی از ترکیه را با نتیجه 5 بر صفر مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.صادقی در این مرحله مقابل گئورگیوس پیلیدیس از یونان با نتیجه 5 بر 3 به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.وی در این مرحله مقابل سان فاوز از آمریکا با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.صادقی در این دیدار و در حالی که تا ثانیه های پایانی مقابل مینگهو لیو از چین 3 بر یک پیش بود در نهایت با نتیجه 3 بر 3 مغلوب شد و به مقام پنجم رسید.

تا دقایقی نیز نوید زنگنه برای کسب مدال برنز به مصاف آندرانیک جبرئیلیان از ارمنستان خواهد رفت.

در وزن 74 کیلوگرم نوید زنگنه پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ماکسیم واسیلی اوگلو از رومانی با نتیجه 4 بر 3 (ضربه فنی) شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت. زنگنه در این گروه به دلیل حاضر نشدن اسماعیل عبداله یف از آذربایجان به رده بندی رسید.

در وزن 86 کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر از سد لارس شافله از آلمان گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل عارف اوزن از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. قاسم پور در این مرحله گانخویاگ گانباتار از مغعولستان را با نتیجه 4 بر صفر مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار پایانی آرتور نایفونوف از روسیه است.

در وزن 92 کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در مصاف با ایلجا ماتوهان از آلمان با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت وی در این مرحله تاکاشی ایشیگورو از ژاپن را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حریف شهبازی در این مرحله مقابل اصلان بک سوتیف از روسیه با نتیجه 10 بر 10 مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با ایراکلی متسیتوری از گرجستان پیکار می کند.

در وزن 125 کیلوگرم امین طاهری در دور اول مقابل گئورگی نوگایف از اسلواکی با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد وی در دور بعد مقابل سعید گامیدوف از روسیه با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال طاهری راهی گروه بازنده ها شد.طاهری در نخستین مبارزه خود در گروه بازنده‌ها مقابل برادلی هیلدنبراندنت از کانادا با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید.وی در دومین مبارزه نیز برابر الکساندر کولدوفسکی از اوکراین با نتیجه 5 بر یک پیروز شد و راهی دیدار رده‌بندی شد.وی در دیدار رده بندی مقابل کامیل کوچیولیک از لهستان قرار می گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حیدری: در بخش داخلی کشتی پهلوانی بین فدراسیون کشتی و پهلوانی درگیری وجود دارد

تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان راهی جام ایوانوویچ صربستان می‌شود

بنا: مرحوم کهندل به عنوان پدر کشتی فرنگی الگویی برای همه مربیان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha