محسن حاجی میرزایی:

سخنگو دولت نمی‌شوم

سخنگو دولت نمی‌شوم

به گزارش سراج24، پس از استعفای نوبخت سخنگوی سابق دولت، جای خالی وی به یکی از مسئله ها و معماهای دولت تبدیل شده است. در این باره اخبار بسیاری تاکنون منتشر شده که صحت و سقم آنها هنوز مشخص نیست.

یکی از خبرهایی که اخیرا بازتاب فراوانی داشت، پیشنهادشدن محمود واعظی، رئیس دفتر روحانی و محسن حاجی میرزایی، دبیر هیات دولت برای سخنگویی دولت بود.

در همین راستا محسن حاجی میرزایی دبیر هیات دولت درخصوص صحت اخبار منتشره مبنی بر معرفی او به عنوان یکی از گزینه‌ها و اینکه دولت با اتخاذ شیوه‌ای نوین برای اطلاع رسانی هیچ تصمیمی برای انتخاب سخنگوی دولت ندارد، گفت: آنچه در برخی خبرگزاری‌ها منتشر شده، سندیتی ندارد. من تاکنون اطلاعاتی در این باره دریافت نکرده‌ام. آنچه من می‌دانم این است که اخبار از طریق دفتر دولت و به روال گذشته، به هر دو صورت تصویری و مکتوب اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دبیر هیات دولت ضمن تکذیب صریح این خبر مبنی بر اینکه نامش جز گزینه‌های پیشنهادی برای سخنگویی دولت بوده است، تاکید کرد: خبر کاندید شدنم برای پست سخنگویی دولت مطلقا صحت ندارد. وظیفه سخنگو اعلام مواضع دولت بوده و با نقش دبیر که اطلاع‌رسانی درباره مصوبات هیات دولت است، تفاوت دارد.

وی در پایان درباره این مسئله که این دولت دیگر سخنگویی به معنای گذشته نخواهد داشت، اظهار بی اطلاعی کرد و خاطرنشان کرد: تاکنون خبری در این باره از سوی دولت نشنیده‌ام.

این در حالی است که برخی از منابع آگاه از اطلاع رسانی اخبار دولت به شیوه‌ای جدید خبر داده‌اند بدین نحو که اطلاع‌رسانی اخبار مصوبات و مسائل دولت بر عهده محسن حاجی میرزایی و سخنگویی در حوزه مسائل مربوط به رئیس‌جمهور وظیفه محمود واعظی قرار گرفته و در غیاب سخنگویی دولت، هر وزارتخانه به نوبه خود، مباحث و اخبار خود را اعلام کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فعال حوزه زنان: دولت با قطع یارانه نوزادان علیه «خانواده» اعلان جنگ کرده است

ایران خواستار لغو تمامی تحریم‌های ضد بشری علیه سوریه است

دنیا صدای مظلومیت مردم آمریکا را شنید

0 نظر

ارسال نظر

capcha