درگیری تماشاچی‌ها فوتبال زنان را متوقف کرد+عکس

درگیری تماشاچی‌ها فوتبال زنان را متوقف کرد+عکس

مسابقه‌ی تیم‌های زنان باشگاه‌های استاندارد لیژ و اندرلخت در بلژیک به دلیل درگیری تماشاچی‌ها متوقف شد و نیمه‌کاره به پایان رسید.

هولیگان‌های هر دو باشگاه برای درگیری در لیژ به استادیوم رفته بودند و درحالیکه بازی تیمهای زنان اندرلخت و لیژ با نتیجه‌ی 1-0 در جریان بود ورود تماشاچی‌های مرد به میدان باعث شد بازی نیمه‌کاره رها شود. هواداران اندرلخت با یک اتوبوس به لیژ آمده بودند تا بازی تیم زنان باشگاه‌شان را تماشا کرده و به حمایت از این تیم در مقابل استاندارد بپردازند. اما با حضور هولیگان‌های هوادار استاندارد در ورزشگاه مشخص بود که اوضاع بازی متشنج خواهد شد. درحالیکه مردان چماق‌بدست ناگهان به زمین ریختند بازیکنان زن هر دو تیم دوان دوان خود را به رختکن رساندند و خانواده‌های آنها که روی سکوها حضور داشتند شوکه شده بودند.

قبل از بازی شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه هولیگان‌های هر دو باشگاه با هم از قبل به توافق رسیده‌اند که در این بازی با هم درگیر شده و حساب‌های قبلی‌شان را تسویه کنند. شاهدین عینی در استادیوم گفتند تعداد هواداران اندرلختی که برای دیدن این بازی آمده بودند به مراتب بیشتر از بازی‌های گذشته‌ی دو تیم بود و تعدادشان به چند ده نفر می‌رسید. در ابتدا اما همه چیز ساکن و آرام بود.

اما در اواخر بازی مردان سیاه‌پوشی مسلح به چوب و چماق از راه رسیده و وارد ورزشگاه شدند که گفته می‌شود از هواداران دوآتشه و هولیگان‌های معروف استاندارد لیژ بوده‌اند. از این لحظه به بعد اوضاع به هم ریخته و کنترل از دست همه خارج می‌شود. هر دو گروه ناگهان به سمت یکدیگر حمله کرده و بعد از وارد کردن چند ضربه عقب‌نشینی می‌کنند و این درگیری‌های موش و گربه‌ای تا مدتی در استادیوم ادامه پیدا می‌کند. چون در استادیوم از نیروهای ویژه‌ی پلیس خبری نیست مدتی طول می‌کشد تا اوضاع تحت کنترل در بیاید. در جریان این درگیری‌ها تعداد زیادی از بازیکنان دو تیم مورد ضرب و جرح قرار می‌گیرند.

اما بعد از این درگیری‌ها که در بلژیک بسیار خبرساز شده ایو سرنیل سرمربی تیم ملی فوتبال زنان بلژیک نسبت به اتفاقات ورزشگاه لیژ واکنش تندی نشان داد و در توئیتر خود نوشت: در فوتبال زنان، بازیکنان برای هم احترام قائلند و بازی جوانمردانه و فیرپلی برایشان از هر چیزی مهمتر است. فوتبال زنان فقط هوادارانی می‌خواهد که اهل احترام گذاشتن به دیگران باشند و فیرپلی را از هر چیز دیگری بیشتر دوست داشته باشند.

photo_۲۰۱۸-۱۱-۱۷_۰۹-۲۱-۴۸

 

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha