رییس بازنشسته‌ی فدراسیون والیبال ایران حاضر به سفر به مکزیک نشد

 رییس بازنشسته‌ی فدراسیون والیبال ایران حاضر به سفر به مکزیک نشد

اجلاس سالانه فدراسیون جهانی والیبال که هر ساله با حضور روسای فدراسیون‌ها و اعضای هیات رییسه فدراسیون جهانی FIVB برگزار می‌شود در سال 2018 ، فردا به میزبانی کشور مکزیک برگزار می‌شود.

در حالی که احمد ضیایی رییس فدراسیون والیبال ایران نیز از سوی FIVB به این اجلاس دعوت شده است اما هنوز به این کشور سفر نکرده و شنیده ها حاکی از این است که وی قصد حضور در این اجلاس را ندارد. این در حالی است که محمدرضا داورزنی ، معاون وزارت ورزش و جوانان که از اعضای فدراسیون جهانی است روز دوشنبه و سه روز زودتر از زمان برگزاری اجلاس ایران را به مقصد مکزیک ترک کرد.

به نظر می‌رسد احمد ضیایی برای حفظ صندلی ریاست در اوضاعی که به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در آستانه ترک جایگاه مدیریت فدراسیون والیبال است، حاضر به سفر به مکزیک نشده است. این در شرایطی است که اجلاس سالانه FIVB  بسیار حائز اهمیت است و روسای فدراسیون ها می توانند با حضور  در این اجلاس به بهبود وضعیت والیبال در کشورهایشان کمک کنند.

مشکلات اخذ ویزای امریکا که میزبانی فینال لیگ ملت های 2019 را بر عهده دارد با حضور ضیایی در این اجلاس تا حدودی حل می شد و از طرفی ضیایی می توانست در این اجلاس با مذاکرات مربوطه دیدارهای تدارکاتی خوبی برای تیم ملی والیبال ایران هماهنگ کند.

با این حال به نظر می رسد حفظ صندلی ریاست برای ضیایی مهم تر از هر عامل دیگری است و به همین دلیل به نظر می رسد  بلیت سفر به مکزیک سوخت خواهد شد.

ضیایی یکی از روسای بازنشسته است که باید در زمان معین شده پست خود را ترک کرده و صندلی ریاست را به فرد دیگری بسپارد با این حال ضیایی همچنان در تلاش است که بتواند راهی برای بقا پیدا کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ایران ۳ - لهستان ۲

روسیه ۳ - لهستان یک

برنامه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال

0 نظر

ارسال نظر

capcha