مقدم‌فر:

شهید طهرانی مقدم ثابت کرد در کشور بن‌بستی نداریم

شهید طهرانی مقدم ثابت کرد در کشور بن‌بستی نداریم

حمیدرضا مقدم فر مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در مراسم سالگرد شهادت شهید طهرانی مقدم که شب گذشته در مسجد جامع "ضرابخانه" تهران  برگزار شد، در سخنانی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع برگزارکنندگان کنگره شهدای استان قزوین و آیه 170 سوره آل عمران "فَرِحِینَ بِمَا آتَاهُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ وَیَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یَلْحَقُواْ بِهِم مِّنْ خَلْفِهِمْ أَلاَّ خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلاَ هُمْ یَحْزَنُونَ،  آنان به خاطر آنچه خداوند از فضلش به آنها داده، شادمانند و به کسانى که به دنبال ایشانند، ولى هنوز به آنها ملحق نشده‌اند، مژده مى‌دهند که نه ترسى بر آنها است و نه غمى خواهند داشت" ضمن اشاره به جایگاه شهدا نزد پروردگار، با برشمردن ویژگی‌های شهید طهرانی مقدم اظهار داشت: مدیریت انقلابی و جهادی از ویژگی‌های بارز این شهید بزرگوار بود.

وی تصریح کرد: شهید طهرانی مقدم اثبات کرد می‌توان دین را با علم و دانش همراه کرد و به نتایج خوبی رسید. شهید طهرانی مقدم به عنوان کسی که با ادعیه و مناجات مأنوس بود، توانست در زمینه علم و دانش نیز در جایگاه عالی قرار گیرد و با ساخت موشک، کشور را از دیگران بی‌نیاز کند.

مقدم‌فر با بیان اینکه شهید طهرانی مقدم اثبات کرد دشمنان ما به‌ویژه آمریکا و اسرائیل مانند "ببر کاغذی" قابل شکستن و از بین رفتن هستند، افزود: طهرانی مقدم ثابت کرد در کشور بن‌بستی نداریم و می‌توان سخت‌ترین عرصه‌های علمی، اجرایی و مدیریتی را با تکیه بر خداوند متعال و استفاده از ظرفیت‌های درون کشور، پشت سر گذاشت.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: شهید طهرانی مقدم ثابت کرد می‌توان مستقل بود و با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی مقابل سخت‌ترین تحریم‌ها و فشارها ایستادگی کرد و سربلند بیرون آمد

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع انتخابات نمایندگان کنگره آمریکا اشاره کرد و با یادآوری موضع برخی از مسئولان در برابر این انتخابات، گفت: برخی به جای سرمایه‌گذاری در داخل چشم را به انتخابات میاندوره‌ای آمریکا دوخته بودند تا فرجی حاصل شود! این نشان می‌دهد غیر از یک اشتباه راهبردی بزرگ که تفاوت بنیادی در مواضع دموکراتها و جمهوری‌خواهان راجع به ایران می‌بینند، در تاکتیک و برآورد اوضاع هم وضعیت خوبی ندارند.

این کارشناس مسائل فرهنگی خاطرنشان کرد: این یک آفت بزرگ و ارتجاع قابل توجه است که برخی مسئولان معادلات و مناسبات داخلی را تا این حد به خارج از کشور گره زده‌اند که تاریخ تغییرات احتمالی را هم با تاریخ انتخاباتهای آمریکا چک می‌کنند.

مقدم‌فر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت مدیریت جهادی و انقلابی در شرایط امروز کشور خاطرنشان کرد: امروز مدیریت جهادی گوهر نایاب و گمشده کشور در عرصه  اجرایی است. قطعا با بکار گرفتن این عنصر می‌توان سرعت را در مسیر اجرایی کشور مشاهده کرد.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در بخش پایانی سخنان خود در این مراسم به موضوع انتخاب شهردار از سوی شورای شهر تهران اشاره کرد و گفت: مشاهده می‌کنیم که چه فضاحتی در انتخاب شهردار مهم‌ترین شهر ام‌القرای اسلام پیش آمده است. طبق اخباری که روز گذشته منتشر شد آقای آخوندی به صورت غیررسمی اکثریت آرای اعضای شورای شهر را برای مسئولیت شهرداری تهران کسب کرده است. قطعا انتخاب آقای آخوندی به عنوان شهردار تهران تیر خلاص به جریان اصلاحات و مدعیان اعتدال است.

وی در همین زمینه اضافه کرد: با توجه به عملکرد آقای آخوندی در وزارت راه و شهرسازی، نوع تفکر، سوابق سیاسی و همچنین ناتوانی او در امور اجرایی، مشخص است که با این انتخاب چه اتفاقی در آینده  رخ خواهد داد. هزینه این مسائل را جریان اصلاحات و مدعیان اعتدال باید پرداخت کنند. این جریان با این انتخاب اندک ظرفیتی که در  بدنه اجتماعی دارد از دست خواهند داد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

غروب قدرت‌ها را خواهیم دید

سردار قاآنی: می‌دانیم به‌چه‌زبانی با آمریکا صحبت کنیم

معطل پُف فیل آمریکا نمی‌مانیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha