حواشی دعوت کاوه رضایی از سوی کارلوس کی‌روش

حواشی دعوت کاوه رضایی از سوی کارلوس کی‌روش

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای سومین مرحله اردوی آماده سازی این تیم برای جام ملت‌های آسیا و برگزاری ۲ بازی تدارکاتی با ترینیداد و توباگو و ونزوئلا که به ترتیب ۲۴ آبان در ورزشگاه آزادی و بیست و نهم همین ماه در ورزشگاه تیم الاهلی قطر (حمد بن خلیفه دوحه) برگزار می‌شود ۲۴ بازیکن را به اردو دعوت کرده که در میان آن‌ها نام کاوه رضایی، مهاجم تیم کلوب بروژ بلژیک هم دیده می‌شود.

تافته های جدا بافته در ترکیب تیم ملی فوتبال

رضایی در نخستین مرحله اردوی تیم ملی در فهرست ۲۹ نفره کی روش قرار داشت، اما هرگز در این اردو حاضر نشد. او ۹ شهریور در دومین بازی اش برای تیم جدید خود مقابل "زولت وارگم" و در بازی‌ای که با برتری ۵ بر ۲ شاگردان "ایوان لکو" به پایان رسید گل دوم تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، اما در دقیقه ۶۶ این بازی به دلیل آسیب دیدگی جای خود را به "سیئبه شریورس" داد. از همان زمان گمانه زنی‌هایی درباره این آسیب دیدگی مطرح شد چراکه باشگاه بروژ اطلاع رسانی دقیقی نسبت به آسیب دیدگی کاوه انجام نداد.

تافته های جدا بافته در ترکیب تیم ملی فوتبال

در نهایت کاوه رضایی از فهرست نهایی تیم ملی برای دیدار تدارکاتی مقابل ازبکستان خط خورد، اما جالب اینجا است تنها ۳ روز پس از این بازی رضایی در بازی کلوب بروژ و لوکرن که با برتری ۲ بر یک تیمش به اتمام رسید ۷۴ دقیقه برای آبی و مشکی‌ها بازی کرد تا حواشی درباره مصدومیت او افزایش یابد، اما کاوه رضایی باید عرق ملی اش را ثابت کرده و اگر مصدوم هم بود دست کم خود را به کادر پزشکی تیم ملی فوتبال کشورمان معرفی می‌کرد. البته رضایی پس از بازی با لوکرن بار دیگر به دلیل آسیب دیدگی ۶ بازی بروژ را از دست داد. با این تفاسیر انتظار می‌رفت کارلوس کی روش دست کم برای مدتی رضایی را به اردو دعوت نکند تا او توضیحاتی را نسبت به این امر ارائه دهد.

تافته های جدا بافته در ترکیب تیم ملی فوتبال

قُبح احترام به تیم ملی فوتبال در یکی - ۲ مورد توسط کی روش شکسته شد و این اتفاق شاید در آینده تاثیر زیادی بر فوتبال ما داشته باشد، مضوعات این چنینی را با هر دیدی نگاه کنی هموان خواهد شد در مورد سید مهدی رحمتی و هادی عقیلی نگاه‌ها به شکل دیگر بود و در باره سردار آزمون و کاوه رضایی نوع دیگری از نگاه که کمی هم مهربانانه بود را شاهد بودیم و شاید بعد از رفتن کارلوس کی روش از ایران این موضوع به بزرگترین معضل فوتبال ایران تبدیل شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

قدوس پنجمین بازیکن سال تیمش شد

حضور 2 دستیار ویلموتس برای تماشای دیدار پرسپولیس- داماش

0 نظر

ارسال نظر

capcha