هواداران پرسپولیس رکورد زدند

هواداران پرسپولیس رکورد زدند

به گزارش سراج24، فینالیست شدن پرسپولیس در این فصل لیگ قهرمانان، با وجود محرومیت از نقل و انتقالات و از دست دادن بسیاری از بازیکنانش اتفاق بزرگی بود. آنقدر که با وجود شکست در بازی رفت، بیشتر از ۸۰ هزار نفر امروز به ورزشگاه آزادی رفتند تا از تیم محبوب‌شان حمایت و قدردانی کنند. این تعداد، در کنار تماشاگرانی که در بازی‌های قبل حامی پرسپولیس بودند این تیم را صاحب یک رکورد جدید در لیگ قهرمانان آسیا کردند.

با احتساب تماشاگران امروز بازی پرسپولیس و کاشیما، در این فصل لیگ قهرمانان پرسپولیس مجموعا ۴۰۴ هزار نفر را به ورزشگاه آزادی کشانده است.

آماری تاریخی، که رکوردی جدید در فوتبال آسیا محسوب می‌شود. رد شدن از مرز ۴۰۰ هزار تماشاگر در یک فصل مسابقات قاره‌ای و میانگین ۵۷،۷ تماشاگر در هر مسابقه، تماشاگران پرسپولیس در این فصل را تبدیل به پرشورترین طرفداران فوتبال آسیا می‌کند.

جالب اینجاست از زمان صعود پرسپولیس به مراحل حذفی این فصل، همه بازی‌های خانگی این تیم بیشتر از ۷۰ هزار تماشاگر داشت و در سه مسابقه با الجزیره، السد و کاشیما، تمام ظرفیت ورزشگاه آزادی و حتی فراتر از ظرفیت قانونی ورزشگاه پر شد.

پرسپولیس فصل بعد، پنجره‌هایش باز خواهد بود و ستاره‌های جدیدی به این تیم اضافه می‌شوند. با داشتن این سرمایه فوق العاده روی سکوها، شاید سال بعد قدم آخر هم برداشته شود و آن‌ها، طلسم قهرمانی ایرانی‌ها در لیگ قهرمانان را بشکنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha