پورشیب برنزی شد

پورشیب برنزی شد

به گزارش سراج24، بیست و چهارمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور از روز سه شنبه ۱۵ آبان ماه آغاز شد و نمایندگان کشورمان با حریفان خود به رقابت پرداختند.

ذبیح الله پورشیب ملی پوش کاراته کشورمان در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم از ساعت ۱۳:۱۵ به وقت تهران برابر دانیر یولداشوف از قزاقستان به روی تاتامی رفت و با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد و موفق به کسب مدال برنز شود.

کاراته کا کشورمان در نخستین مبارزه خود برابر "آرناس زاپاتا" به روز تاتامی رفت و ۲ بر یک به پیروزی رسید. او در دومین مبارزه خود با نتیجه ۴ بر صفر حریفی از آمریکا را مغلوب خود کرد.

نماینده کشورمان در دور سوم حریفی از اسکاتلند را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد. پورشیب در دور چهارم خود برابر نماینده از کشور اوکراین ۶ بر ۵ شکست خورد. با توجه به اینکه حریف او راهی مرحله فینال شد پورشیب توانست به جدول شانس مجدد راه پیدا کند.

او در این مرحله ۳ بر صفر نماینده سنگال را شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد.

پیش از این و در مسابقات، ابوالفضل شهرجردی و فاطمه صادقی در بخش کاتای انفرادی و همچنین کاتای تیمی با شکست برابر حریفان خود از دور مسابقات کنار رفتند. در بخش کومیته نیز سجاد گنج زاده و بهمن عسگری راهی فینال شدند و هامون درفشی پور و سارا بهمنیار به دیدار رده بندی راه یافتند. در بخش بانوان حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، رزیتا علیپور، فاطمه چالاکی با شکست برابر حریفان خود از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.

در بخش کومیته نیز مردان کشورمان راهی فینال شدند و بانوان برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان خود می‌روند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جهانگیری زمان اهدای پاداش مدال آوران را اعلام کرد

نتیجه دیدار تیم های بارسلونا و ایبار

طراوت خاکسار اولین مدال طلای لیگ جهانی کاراته به نام خود ثبت کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha