در برنامه پایش مطرح شد؛

کارمند بازنشسته‌ی ۴ شغله در مجلس

کارمند بازنشسته‌ی ۴ شغله در مجلس

به گزارش سراج24، محمد دلاوری مجری برنامه پایش گفت: یک پیرمرد پر نفوذ در مجلس هست که زمانی که کارمند رسمی مجلس بوده کانون وکلای مرکز پروانه وکالت بدون شرکت در آزمون به وی هدیه می دهند. « ه . آ » دبیر کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از مجلس اول تا دهم است، وی علیرغم آنکه در ۱۵ فروردین ماه ۹۷ بازنشسته شده اما همچنان با عنوان مشاور عیناً همان وظیفه سابق یعنی اداره کمیسیون را برعهده دارد.

دلاوری در این رابطه تصریح کرد: وی همزمان سه شغل دیگر نیز دارد، سردفتر ازدواج و طلاق، کارشناس رسمی دادگستری در امور مالی و وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز از دیگر مشاغل وی علاوه بر حضور در مجلس است. این شخص در سال ۹۲ یعنی زمانی که کارمند رسمی مجلس و دبیر کمیسیون قضائی و حقوقی بوده پروانه پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز را دریافت کرده و در صندوق حمایت از وکلا و کارشناسان دادگستری نیز عضو شده است.

در ادامه این برنامه مطرح شد: ۲۴۰۰ دانش آموخته حقوق از این بازنشسته به رئیس مجلس شکایت کرده اند ، نکته جالب اینکه فرزند، داماد و پدر عروس این شخص نیز در تهران دفتر اسناد رسمی دارند. آقای لاریجانی باید به این مورد رسیدگی کند.

پایان متن/

منبع: مهر

اخبار مرتبط

رئیس سازمان خصوصی‌سازی ممنوع‌الخروج شد

شرکت‌های خودروساز به دلیل زیان ده بودن قادر به جبران هزینه‌های خود نیستند

قیمت مسکن در یک سال گذشته بیش از ۷۰درصد افزایش یافته است

0 نظر

ارسال نظر

capcha