ایران و بولیوی با حضور بانوان

آیا ورود بانوان به استادیوم آزادی قانونی می شود؟

آیا ورود بانوان به استادیوم آزادی قانونی می شود؟

به گزارش سراج24،  دیدار تیمی‌های ملی ایران و بولیوی از ساعت 19:30 امشب در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود اما شاید این دیدار با مسابقات چند دهه اخیر تیم ملی در ورزشگاه آزادی متفاوت باشد. متفاوت از این نظر که همه چیز در انتظار یک مجوز برای حضور بانوان در بازی امشب است.

جیانی اینفانتینو رئیس جهانی فدراسیون فوتبال در آخرین سفر خود به تهران که در اسفند ماه سال 96 صورت گرفت خواستار حضور بانوان در ورزشگاه‌ها شده است و حتی در این زمینه با حسن روحانی نیز نشستی را برگزار کرد اما از آن روز به بعد بسترها برای حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه‌ها فراهم نشد.اینفانتینو بعد از خروج از ایران چندین و چند بار در نامه به فدراسیون فوتبال پیگیر حضور بانوان در ورزشگاه‌ها و حتی خواستار مستندات فدراسیون فوتبال برای ارائه آماده سازی شرایط حضور در استادیوم‌ها شد اما باز هم این اتفاق رخ نداد اما به نظر می‌رسد مسئولان فدراسیون در تلاش هستند با کسب مجوز از مراجع ذیصلاح مقدمات حضور بانوان در ورزشگاه را حداقل برای دیدار ایران و بولیوی فراهم کنند. 

از صبح امروز اقدامات در این زمینه صورت گرفته و باید دید آیا مراجع ذیصلاح مجوز حضور بانوان هر چند به تعداد محدود در بازی امشب را فراهم می‌کنند یا خیر؟

منبع:فارس

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha