مصاحبه حسینی کار دست خودش داد

مصاحبه حسینی کار دست خودش داد

به گزارش سراج24، حسین حسینی دروازه‌بان استقلال که این روزها در اردوی تیم ملی به سر می‌برد، هنوز سوژه رسانه‌های ایرانی قرار دارد. او که بعد از پایان تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان با یک مصاحبه آتشین علیه شفر و کادر فنی این تیم بابت بازی نکردنش، موضع گرفته بود بلافاصله بعد از پایان بازی با مسوولان استقلال تماس گرفت تا از این بابت عذرخواهی کند. روز گذشته خبری آمد مبنی بر اینکه شفر سرمربی استقلال به دروازه‌بان جوان تیمش قول داده که در دیدار لیگ برتر مقابل سایپا از وجود وی استفاده خواهد کرد اما علیرضا خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال جزییات جدیدی را از پرونده حسین حسینی اعلام کرد.

خطیر در این باره اعلام کرد:حسینی فوتبالیست بااستعداد و خوبی است. او بلافاصله بعد از این اتفاق با بنده تماس گرفت و ابراز پشیمانی کرد. ما هم به وی اعلام کردیم باید از کادر فنی و بازیکنان معذرت خواهی کند.او هم در جلسه ای که با حضور اشکان نامداری  برگزار شد، از شخص شفر معذرت‌خواهی کرد، البته این دلیلی بر این نمی‌شود که او در جلسه کمیته انضباطی باشگاه شرکت نکند و قطعا این جلسه برگزار خواهد شد اما معذرت خواهی وی در حکمی که اعلام خواهد شد، تاثیرگذار خواهد بود.

معاون استقلال ادامه داد: ما مذاکرات را برای تمدید قرارداد با حسینی آغاز کرده‌ایم و احتمالا بعد از بازی‌های تیم ملی، این روند تمدید را دنبال خواهیم کرد. حسینی باید بداند فوتبال یک ورزش حرفه‌ای است و باید رفتار هم حرفه‌ای باشد و او نباید این‌گونه احساسی مصاحبه کند.

خطیر درباره این که ایا قرار است 10 درصد از قرارداد حسینی کسر شود، گفت: هنوز جلسه‌ای تشکیل نشده که رای صادر شود. این مساله را تکذیب می‌کنم.
منبع: ایلنا
 

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

0 نظر

ارسال نظر

capcha