10 نفر از اخلالگران در حمل و نقل جاده‌ای دستگیر شدند

 10 نفر از اخلالگران در حمل و نقل جاده‌ای دستگیر شدند

به گزارش سراج24، محمدرضا عدالتخواه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه به افرادی که در تردد کامیون‌ها و حمل و نقل جاده‌ای اخلال ایجاد می‌کنند هشدار داد و گفت: در صورت وقوع این جرم با متهان آن بشدت برخورد خواهد شد.

این مقام عالی دستگاه قضایی کرمانشاه بیان کرد: اگر کسی مزاحمتی مثل سنگ‌پرانی به کامیونی داشته باشد که منجر به انحراف، صدمه و یا آسیب راننده شود و حتی خدایی نکرده راننده‌ای فوت کند می‌تواند عنوان اتهامی قتل عمدی را بر پرتاب کننده سنگ بدنبال داشته باشد.

عدالتخواه ادامه داد: همچنین این افراد ممکن است مشمول عنوان اتهامی قطاع الطریق یا مفسد فی الارض شوند که در این صورت مجازات‌های بسیار سنگین در انتظارشان خواهد بود.

این مقام قضایی از دستگیری تعدادی متهم که متعرض کامیوندارن شده بودند خبر داد و گفت: ۴ نفر در هرسین، در دالاهو ۲ نفر و در کرمانشاه ۴ نفر در این رابطه دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه افزود: خوشبختانه در حال حاضر با گشت‌زنی مامورانی از نیروی انتظامی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بسیج به صورت مشترک امنیت بسیار خوبی در جاده‌های استان وجود دارد و کامیون‌داران و رانندگان بدون هیچگونه مشکلی به حمل و نقل کالا و تجهیزات مبادرت می‌کنند.
منبع: میزان
 

اخبار مرتبط

چرا هیچ حساسیتی نسبت به جان 28 هزار نفر تلفات جاده ای در کشور وجود ندارد؟

بررسی آماری هزینه‌های سفر+نمودار

محور کندوان مسدود شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha