انتقاد معاون قالیباف به رفتار غیرصادقانه اصلاح طلبان

انتقاد معاون قالیباف به رفتار غیرصادقانه اصلاح طلبان

به گزارش سراج24، قدرت الله گودرزی در واکنش به ادعاهای صورت گرفته توسط سمیع الله حسینی مکارم ، محمدعلی نجفی، شهردار سابق و برخی از اعضای شورای شهر مبنی بر تسویه بدهی 6 هزار میلیاردی در 7 ماه گذشته، اظهار کرد: البته قبلاً هم آمارهایی توسط مدیریت شهری فعلی منتشر شده بوده که رقم آن کمتر بود و بنده هم در رابطه با آن ادعاها صحبت کرده‌ام. با این حال مسئله‌ای که وجود دارد این است که این ادعاها صحت ندارد. در زمان مدیریت قالیباف که بنده هم معاون امور مالی و اداری بودم، ما یک بار این بدهی‌ها را با بانک شهر انجام دادیم و صورت جلسه و مستندات آن را هم داریم. در آن دوره ما البته به صورت غیرنقد آن بدهی‌ها را پرداخت کردیم و به صورت توافقی و مستند به تفاهم‌نامه بخشی از بدهی را کم کردیم. لذا بر این اساس ما آن مبلغ غیرنقد را به بانک شهر دادیم و از مطالبات آن، مبلغی را به صورت توافقی کم کرده و در حساب‌های خود نیز آوردیم و در شورای شهر چهارم هم آن را مطرح کردیم و به عبارتی گزارش آن را به شورا نیز دادیم.


وی در ادامه افزود: اما اکنون دوستان در شورا مطرح کرده‌اند که در دوره شهرداری و مدیریت نجفی ما آن مقدار را پرداخت کردیم، در حالی که بحث این پرداخت به بانک شهر بابت تسهیلاتی است که از بانک گرفته شده است و بعضاً مبالغ آن بابت دیون املاک و پیمان‌کاران پرداخت شده است. یعنی این اتفاق یک بار در دوره آقای قالیباف عملی و اجرایی شده است و توافقات آن در همان دوره صورت گرفته بود؛ اما چون پرداخت بعضی از آنها طی شش ماه گذشته انجام شده است، آن را به حساب خود گذاشته‌اند که این اصلاً صحت ندارد و به نظر می‌رسد دوستان می‌خواهند کار تمام شده را به نام خود تمام کنند.

گودرزی در ادامه صحبت‌های خود و در اشاره به انحراف اذهان عمومی از طریق اعداد و ارقام گفت: طبیعتاً این موضوع به اعتقادات فرد یا افراد بازمی‌گردد که چقدر ارائه اطلاعات، آمار و یا گزارش‌ها به مردم صادق هستند. خیلی از مشکلات امروز ما هم به عدم صداقت بازمی‌گردد. ارائه آماری که اصلاً وجود واقعی ندارد آن هم از سوی برخی از مسئولین و افرادی که در سمتی هستند، نباید اتفاق بیفتد. اما متأسفانه دوستان این کار را می‌کنند. اطلاعات و آماری که از سوی این دوستان مطرح می‌شود ناصحیح است. با این حال، تاکنون روند آماردهی‌های کذب ادامه یافته است. ما در مدیریت قبلی چنین چیزی نداشتیم و اگر اتفاقی می‌افتاد صادقانه به مردم گفته می‌شد. ولی امروز اینگونه نیست و البته مشکل هم از آنهاست.

معاون مالی شهردار سابق تهران در پایان گفت: با این حال ما همواره با مستندات و یا سعه صدر به تمام ادعاهای مطرح شده پاسخ داده‌ایم و آن را در سایت‌های مختلف از جمله سایت شهرداری هم منتشر کرده‌ایم. بارها هم از دوستان تقاضا می‌کنیم که اگر ادعایی دارند، با پاسخ به آن و نشر آن در سایت شهرداری، قضاوت نهایی را بر عهده مردم قرار دهند.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

بازداشت دو مدیر سابق یک بانک‌

زاکانی مدیران زن در شهرداری را اخراج می کند؟!

مدیران خدمتگزار مردم باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha