گلایه وزیر بهداشت از روحانی به‌ روایت پسرعمویش

گلایه وزیر بهداشت از روحانی به‌ روایت پسرعمویش

به گزارش سراج24، امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقادات چند روز اخیر رئیس‌جمهور از برخی وزرا، گفت: آقای روحانی کابینه خود را با رودربایستی بسته  و با رودربایستی آن را اداره می‌کند.

وی با بیان اینکه "ما شنیده‌ایم که برخی از وزرا مد نظر رئیس‌جمهور نبوده‌اند و تحت فشار آنها را معرفی کرده است"، ادامه داد: برخی از افراد کابینه با آقای روحانی هماهنگ نیستند، یعنی تیم اقتصادی با هم هماهنگ نیستند و طبق شنیده‌ها وزرای اقتصادی نیز با وزرای  اجتماعی هماهنگ نیستند.

نماینده مردم مشهد در مجلس در پاسخ به سؤالی درباره اینکه حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت یکی از وزرایی است که گلایه‌های زیادی از آقای روحانی به‌ویژه در بحث طرح تحول سلامت دارد، گفت: (با خنده) ببینید، درباره پسرعمومی بنده صحبت می‌کنید، البته تنها وزیر بهداشت نیست که گلایه‌هایی دارد برخی از وزرا نیز این‌گونه هستند.

نماینده مردم مشهد در مجلس با تأکید بر اینکه اصطکاک و قهر میان برخی از وزرای کابینه دوازدهم زیاد است، افزود: وزیر بهداشت به‌دلیل اینکه قدری رُک‌تر است گلایه‌ها را بیان می‌کند، البته وی از جمله وزرایی است که کمتر مشکلات را بیان می‌کند، البته وزیر بهداشت از جمله وزرایی است که آقای روحانی الآن مد نظرشان نیست که کم‌کاری می‌کند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: اگر آقای رئیس‌جمهور از برخی از وزرا گلایه‌های دارد نیاز به رسانه‌ای کردن آن ندارد و آنها را تغییر دهد، آقای روحانی نیز باید از رئیس دولت نهم  و دهم که با وزیری رودربایستی نداشت و آنها را تغییر می‌داد یاد بگیرد.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

امیدواریم در انتخابات 1400 یک نگاه تحول‌گرا روی کار بیاید تا ثمرات اجرای بیانیه‌ی گام دوم را ببینیم

بنزین با قیمت فعلی که هزار تومان است به فروش می‌رسد

موضوع سهمیه بندی بنزین فعلا متوقف است

0 نظر

ارسال نظر

capcha