خواسته شفر از مدیریت استقلال پس از تمدید

خواسته شفر از مدیریت استقلال پس از تمدید

به گزارش سراج24، وینفرد شفر در خصوص قهرمانی استقلال گفت: قبل از حضور در اینجا در مورد خیلی چیزها حرف زدم، در ٤هفته اول بدنسازی تیم خوب نبود و شما اینها را می‌دانید. ما سخت کار کردیم و خیلی چیزها را عوض کردیم.

وی افزود:زمانی که بازیکنان را می دیدید از یک صورت ناراحت به صورت لبخند تغییر کردند، بازیکنان هم دیدند تیم حرفه ای و کادر فنی حرفه ای داریم،آنها کار حرفه ای و بدنسازی حرفه ای یاد گرفتند و نکته مهم‌تر آنالیز ویدیویی ما بوده است.

شفر ادامه داد:به طور کلی فوتبال استقلال را تغییر دادیم و با حضور ابراهیمی و جباروف پاس های زیادی رد و بدل کردیم.

شفر ادامه داد:وقتی بازیکنی را عوض می کنم مثل چشمی که کارت زرد داشت دلیل دارد،شاید با چشمی ١٠ نفره می شدیم چون او نمی توانست تکل بزند،ما باقری و ایراهیمی و چشمی را برای بازی با ذوب آهن نیاز داریم، بازیکنان خوب به حرف ما گوش می کنند و این خوب است و به خاطر این است که موفقیت را داریم.

وی ادامه داد:تیم ما قهرمان شده اما موفقیت ها تمام نشده است،شاید برخی بازیکنان خسته بودند اما بحث روانی و آماده سازی خیلی مهم است، من امروز به بازیکنانم نگفتم آنها تیم خوبی هستند ولی اگر آنها می باختند به استقلال باخته بودند و اتفاقی برای حریف نمی افتاد.

سرمربی تیم استقلال ادامه داد:من خیلی بازی های حذفی را با تیم های دیگر تجربه کرده ام با تیم های لیگ پایین تر.

وی ادامه داد:بعد از قهرمانی به هم ریختگی و آشوب شد،شاید این برای هواداران عادی باشد اما این برد با همه این مشکلات شیرین بود،هواداران بعد از برد خوشحال شدند و شنیدم به خیابان ها ریخته اند، این برد خیلی مهم و خوب بود.

سرمربی استقلال تاکید کرد:ما دو بازی مهم داریم و باید روی این دو بازی تمرکز کنیم،هواداران استقلال هم می توانند در آسیا الگو باشند.این بازی برای ما تمام شد و دیگر وقتی برای شادی نداریم،فردا صبح بازیکنان مستقیم راهی هتل المپیک می شوند و ریکاوری می کنند و ملی پوشان هم به اردوی تیم ملی می روند.

شفر ادامه داد:ما دوباره ذوب آهن را آنالیز می کنیم و باید ببینیم که بازی در کدام ورزشگاه انجام می شود،همه نفراتی که کنار تیم هستند برای موفقیت کار می کنند، امروز شنیدم مدیر عامل و هیات مدیره از نتایج تیم ما خوشحال هستند و من هم از این بابت خوشحالم.

وی در خصوص تمدید قرارداد دو ساله اش با استقلال و رقم قرارداد ٨٠٠ هزار دلاری اش گفت:شما نفت،زعفران،خاویار و شایعات را با هم دارید!شایعات در ایران شماره یک است! در مورد شایعات از من سوال نکنید و ما کسانی را داریم در اطراف استقلال که از موفقیت استقلال خوشحال نیستند و در یک اتاق تاریک مشغول گریه هستند! این افراد مهم نیستند چون آنها نمی خواهند استقلال موفق باشد.

سرمربی تیم استقلال در خصوص دیدار با ذوب آهن گفت: اول بگویم از اینکه یک حریف ایرانی به ما خورده خوشحال نیستم، در اروپا فقط در مرحله آخر دو تیم از یک کشور به هم می خورند،این برای فوتبال در ایران خوب نیست. ای اف سی باید این سیستم را تغییر بدهد،اول باید از این مرحله صعود کنیم و من بازی به بازی فکر کنم.

وی در خصوص پست اینستاگرامی مهدی رحمتی بعد از بازی و اینکه از صداقت شفر صحبت کرده است گفت:گفته بودم اگر بازیکنان پشت سر شما نباشند شما موفق نمی شوید،اگر یادتان باشد شجاعیان را در یک بازی در دقیقه ٤٤ تعویض کردم اما در بازی بعد یکی از بهترین بازی های عمرش را انجام داد،من بازیکنی را بی دلیل تعویض نمی کنم ولی به او می گویم چرا تعویض شده است،هر شخصی مشکلی در مورد مادربزرگ و پدربزرگش و مشکل شخصی اش دارد می تواند با من صحبت کند، ما دو دروازه بان بسیار خوب داریم و قبل از بازی با ایرانجوان حرف زدیم که در بازی های حذفی رحمتی بازی کند.

شفر ادامه داد:حسینی در آن شرایط یک کارت زرد داشت و اگر کارت دیگری می گرفت محروم می شد و ما نمی توانیم یک دروازه بان را در بازی مهم بازی بدهیم آن هم در حالی که قبل از آن در شرایط بازی نباشد،ما در عمان  دو مدافع جدید داشتیم و باید یک گلر با تجربه پشت سر آنها بازی می کرد، من بهترین گلر جهان اولیور کان را در تیمم داشتم، حسینی همه چیزهایی را برای عملکرد خوب لازم دارد، او دروازه بان جوانی است و فکر می کنم به خاطر مسائل فرهنگی است که جوان‌ها با بزرگترها صحبت کنند، گلر باید با مدافعانش صحبت کند و تیم را به نوعی کوچ کند.رحمتی یک گلر با تجربه است و خیلی به ما کمک می کند اما باور داشته باشید حسینی آینده خوبی دارد.

شفر در خصوص اینکه باشگاه بعد از ٢سال  از وی چه خواسته است گفت: بعد از دو سال شاید بروم خانه!(با خنده) من یک هفته بود که در ایران بودم و به شما گفتم می خواهیم به سطح بالا برویم ولی شما باور نکردید.مسیر ما همیشه همین است.

وی تاکید کرد:حتی اگر یک سانت بالاتر برویم یک قدم بزرگ برداشته ایم. یادم است نه تنها مردم و بلکه خبرنگاران می‌گفتند استقلال نمی‌تواند بالاتر برود اما همان‌ها حالا می‌خواهند تیم بالاتر برود،مثلا وقتی سهرابیان برای ما بازی می‌کند این نشان دهنده شخصیت تیمی ما است.

شفر افزود: ما یکسری بازیکن داریم که قراردادشان با ما تمام می شود اما من می خواهم آنها بمانند، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره حالا باید کمک کنند، اگر می‌خواهیم بازیکنانی در سطح این بازیکنان جایگزین کنیم باید پول بیشتری پرداخت کنیم، همین حالا نزدیک ١٥ میلیون دلار به قیمت بازیکنان ما در سایت ترانفسر مارکت اضافه شده است، این‌ها همه برای ما و باشگاه سرمایه است.

وی در پایان گفت:امیدوارم باشگاه نه فقط برای شش ماه و هشت ماه دوست دارم بازیکنان بیشتر در تیم ما بمانند، امیدوارم این نفرات بمانند چون خیلی به تیم ما کمک می کنند.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha