دی فرانچسکو: داور به سود لیورپول سوت زد

دی فرانچسکو: داور به سود لیورپول سوت زد

به گزارش سراج24، تیم فوتبال آ.اس‌رم شب گذشته در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان لیورپول بود که این دیدار با برتری ۴ بر ۲ جالوروسی به پایان رسید ولی در مجموع نتایج رفت و برگشت لک لک ها راهی فینال شدند و رقیب رئال مادرید شدند.

دی فرانچسکو، سرمربی رم پس از این پیروزی ولی ناکامی از راه یابی به فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: به خاطر خروج از این مسابقات احساس شکست و ناامیدی می کنم. به بازیکنان گفتم که آنها عملکرد خوبی داشتند. چون واکنشی به این شکل که لیورپول را در مضیقه گذاشت، امری فوق العاده است.

وی درباره داوری بازی گفت: صدایم را بر روی یوفا بلند نمی کنم. باید صدایم را روی بازیکنانم بلند کنم که باید ایمان می داشتند و فشار زیادی می آوردند تا در دقایق پایامی یک گل دیگر را می زدند. احساس خشم و پشیمانی می کنم چون معتقد بودم که ما می توانستیم یک گل دیگر را بزنیم ولی وقت را از دست دادیم.

سرمربی جالوروسی در پایان گفت: نباید مقابل داور بایستیم و اعتراض کنیم چون او دیگر نظرش را تغییر نمی دهد. ما بازی را به دست لیورپول دادیم و این مرا عصبانی می کند. خیلی واضح بود که ۲۵ الی ۲۰ دقیقه پایانی بازی یک کارت قرمز و یک پنالتی علیه لیورپول اعلام نشد.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha