صلاح: آرزویم پیروزی مقابل رونالدو است

صلاح: آرزویم پیروزی مقابل رونالدو است

به گزارش سراج24، تیم فوتبال آ.اس‌رم شب گذشته در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان لیورپول بود که این دیدار با برتری ۴ بر ۲ جالوروسی به پایان رسید ولی در مجموع نتایج رفت و برگشت لک لک ها راهی فینال شدند و رقیب رئال مادرید شدند.

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول پس از این بازی گفت: هر بازیکنی آرزو دارد تا جام قهرمانی اروپا را فتح کند. همه ما برای رسیدن به فینال مصمم بودیم. تیم کسی پیروزی می شود به بازیکن ارتباط ندارد. اما علی رغم این موضوع من آرزو دارم که مقابل رونالدو پیروز شوم و جام را  فتح کنم. این آرزوی من از زمان کودکی بود و می دانم که در این راه تمام مصری ها و تمام عرب ها مرا کمک می کنند.

وی افزود:لیورپول همیشه برای پیروزی بازی می کند. به نظرم ما در خط دفاعی مشکلی نداریم بلکه باید به شکل یک تیم بازی کنیم. تیم باید باهم دفاع کند و باهم حمله کند. از هیچ چیزی نمی ترسم و مهمترین چیز این است که جام قهرمانی را به دست بیاوریم.

ستاره سابق گرگ ها درباره باختشان مقابل تیم سابقش گفت: می دانستیم بازی سختی در انتظار ماست. منتظر چنین جوی بودیم و همچنین توقع باخت را نیز داشتیم. اما مهمترین چیز این است که ما به فینال راه پیدا کردیم. فوتبال ایتالیا کاملا تغییر کرده است. اکثر تیم ها به تاکتیک اعتماد می کنند. از همبازی ها و تیمم و همچین از لوچانو اسپالتی به خاطر اینکه به من به عنوان یک بازیکن و یک شخص تاثیر گذاشتند، تشکر می کنم و افتخار می کنم که برای باشگاه رم زیرنظر او بازی کردم.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

فینال جنجالی جام حذفی فوتبال؛ شب بی‌کفایتی مدیران ورزشی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی فوتبال شد

کدام تیم‌های در سوپرجام فوتبال ایران حاضر می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha