استقلال خوزستان می‌تواند جایگزین خونه‌به‌خونه شود؟

استقلال خوزستان می‌تواند جایگزین خونه‌به‌خونه شود؟

به گزارش سراج24، غلامرضا بهروان در مورد اتفاقاتی که در رابطه با تصمیم باشگاه خونه‌به‌خونه‌ مبنی بر عدم شرکت در فینال جام حذفی رخ داده، عنوان کرد: استان ما دو تیم شایسته داشت که با شایستگی در رده‌های بالای جدول قرار گرفته‌اند. گاهی تیم‌های شایسته نتیجه مدنظر را کسب نمی‌کنند و نمی‌توانند به موفقیتی که مدنظرشان است برسند، اما این اتفاق چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌کند.

وی افزود: تیم‌های نفت و بادران هم زحمت کشیده‌اند و شایستگی داشتند، هر دو باشگاه مدیران شایسته‌ای دارند و کادر فنی و بازیکنان آنها زحمت کشیده‌اند. از برادران حسن‌زاده تشکر می‌کنم، باشگاه خونه‌به خونه به سازمان لیگ نامه نوشته و اعلام کردند در فینال جام حذفی حضور نمی‌یابند، آنها ادعا و دعوی دارند که اعتقاد دارند باید به حقشان رسیدگی شود. من خواهش می‌کنم در فینال جام حذفی حضور پیدا کنند. بهروان تاکید کرد: سازمان لیگ تا عصر امروز نظر صریح خود را اعلام می‌کند. نامه‌ای که مدیریت باشگه ارسال کرده پاسخ داده شده و درخواست کردند تا عصر امروز جواب خود را به سازمان لیگ اعلام کنند که تا به‌الان پاسخی نداده‌اند. این اتفاق برای فوتبال استان یک فرصت است، اگر ادعا، حرف و دعوایی دارند به سازمان لیگ و فدراسیون ارائه دهند و آنها این مسئله را پیگیری خواهند کرد.

رئیس هیأت فوتبال مازندران در مورد اینکه آیا فیلم‌هایی که روی آن خونه‌به‌خونه بحث دارند را دیده است، تصریح کرد: اینها همان‌هایی است که همه دیده‌اند، یک‌بار در سال ۹۳-۹۲ پرونده‌ای داشتیم و قهرمانی از یک تیم گرفته شد و به دسته پایین‌تر افتاد. باید سعه‌صدر داشته باشند و به‌دور از احساس تصمیم‌گیری کنند. خونه‌به‌خونه متعلق به یک فرد نیست و آنها در شهرهای مختلف هم هوادار دارند. فوتبال ورزش شگفتی‌ها است، از کجا معلوم این تیم قهرمان نشود. در این صورت آنها یک سطح بالاتر می‌روند و در آسیا شرکت خواهند کرد،‌ طبق منطق فوتبال تیمی از قبل برنده نیست و همه زحمت می‌کشند.

وی در مورد اینکه مسئولان خونه‌به‌خونه قصد دارند شکایت خود را به AFC بفرستند، گفت: اگر شکایت آنها به هر جایی به غیر از فدراسیون فرستاده شود،‌ آنها درخواست را به فدراسیون می‌فرستند و شاید بگویند نتیجه را به آنها اعلام کنند. مسائل داخلی باید در فدراسیون و سازمان لیگ بررسی شود. فدراسیون به دنبال فوتبال سالم و احقاق حق است و کمیته اخلاق و کمیته انضباطی به این مسائل رسیدگی می‌کنند.

بهروان در مورد اینکه اگر تیمی انصراف بدهد چه اتفاقی می‌افتد، اضافه کرد: در هر مرحله جرایمی پیش‌بینی شده که هرچقدر مسابقات بالاتر برود، جریمه بیشتر می‌شود، هم جریمه نقدی و هم جرایم دیگر پیش‌بینی شده است.

    رئیس هیأت فوتبال مازندران در مورد بحث جایگزینی استقلال خوزستان به جای خونه‌به‌خونه عنوان کرد: این از اختیارات سازمان لیگ است اما در آیین‌نامه پیش‌بینی نشده است.

وی در مورد اینکه آیا احتمال تغییر زمان بازی هست، اظهار داشت: این اتفاق مربوط به لیگ یک بوده و بازی خونه‌به‌خونه با استقلال در جام حذفی است. ما برنامه‌های جام جهانی، لیگ قهرمانان آسیا و... را هم پیش رو داریم، مسئله لیگ یک را می‌توان سر فرصت بررسی کرد، اما با توجه به برنامه‌های پیش رو جام حذفی باید برگزار شود، ما اردوهای تیم ملی را هم پیش رو داریم و نمی‌توانیم اقدام دیگری کنیم.

بهروان در مورد اینکه چه زمانی تکلیف این مسئله مشخص خواهد شد، عنوان کرد: حیدر بهاروند اعلام کرده تا عصر امروز شخصاً از طریق رسانه‌ها نتیجه نهایی را اعلام خواهد کرد و تکلیف مشخص می‌شود.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

استقلال - خونه‌به‌خونه 3 بر صفر می‌شود؟

نجات تیم لیگ برتری از سقوط هواپیما

سفر تیم استقلال خوزستان به تهران لغو شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha