وقتی دکتر زبان انگلیسی بلد نیست!

وقتی دکتر زبان انگلیسی بلد نیست!

به گزارش سراج24، با نزدیک شدن به رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال، جلسه هماهنگی این رقابت‌ها به میزبانی لوزان سوئیس مقر کنفدراسیون جهانی والیبال برگزار شد. دکتر احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال ایران به همراه سعید درخشنده، مدیر رویدادهای بین‌المللی نیز به عنوان نمایندگان کشورمان در این جلسه حضور داشتند.

رئیس فدراسیون والیبال جهت شرکت در این جلسه پنجشنبه هفته جاری ایران را به مقصد سوئیس ترک کرد و روز جمعه این گردهمایی انجام شد. آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی، لیما فردیناند دبیرکل، فابیو آزیودو مدیر اجرایی و آلیس کِسلر مدیر کل لیگ جهانی در این جلسه حضور داشتند.

نحوه رتبه‌بندی و توزیع جوایز نقدی سال 2018، سیستم ارائه تشویق تماشاگران با برنامه خاص، شرح وظایف میزبانان در اجرای برگزاری بهتر لیگ ملت‌های والیبال، نوع سیستم فروش بلیط 2018، نوع اجرا تبلیغات لیگ ملت‌های جهان در سالن مسابقات و پخش در شبکه‌های تلوزیونی، برنامه و تقویم لیگ ملت‌های والیبال جهان در سال 20-2019 ارائه شد که محور اصلی مباحث جلسه روز جمعه بود. رئیس فدراسیون و رئیس کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون ایران طی این سفر از موزه المپیک لوزان سوئیس هم بازدید کردند. دکتر احمد ضیایی و سعید درخشنده پس از پایان این نشست روز شنبه به ایران بازگشتند.

در حالی که پیش از این همیشه نماینده ایران در اجلاس لیگ جهانی (سابق) یک نفر و آن هم محمدرضا داورزنی بود، اما امسال شاهد یک اتفاق جدید بودیم و دو نفر از ایران در این اجلاس حضور یافتند. حالا سوال اینجاست که علت حضور درخشنده در این اجلاس چه بود؟ درخشنده فردی با سابقه در والیبال ایران، آسیا و جهان، اما در اجلاس لیگ ملت‌ها جایی نداشت، چراکه مسئولان میزبان تنها هزینه یک نماینده را از هر کشور پرداخت می‌کردند.

گفته می‌شود یکی از مهمترین دلایل حضور درخشنده در لوزان عدم تسلط دکتر ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال به زبان انگلیسی است. آقای رئیس که از زمان حضورش در فدراسیون والیبال با بهانه صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ بیت‌المال اقدامات جالب توجهی انجام داده، این بار برای پوشش ضعف خود درخشنده را به عنوان مترجم و با هزینه فدراسیون والیبال ایران راهی لوزان سوئیس کرد.

لیگ ملت‌های والیبال از روز چهارم خرداد ماه کار خود را آغاز خواهد کرد و تیم ملی والیبال ایران در اولین هفته رقابت‌ها به فرانسه سفر خو

اخبار مرتبط

زبردست: فینالیست شدن خواسته سنگین هیات مدیره بود

پایان کار ضیایی در فدراسیون والیبال

برنامه کامل دور مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال

0 نظر

ارسال نظر

capcha