چالش بزرگ استقلال برای تمدید با شفر

چالش بزرگ استقلال برای تمدید با شفر

به گزارش سراج24، لیگ برتر هفدهم به پایان رسید و استقلالی که در هفته هفتم در انتهای جدول قرار داشت، با وینفرد شفر توانست سوم شود و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند. همچنین آبی پوشان تهرانی فینال جام حذفی را هم پیش رو دارند.

شفر استقلال را در لیگ هفدهم متحول کرد و همچنین موفق شد این تیم را در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا صدرنشین کند. اما سرمربی آلمانی آبی پوشان از مسئولین این تیم شاکی است.

او می گوید باشگاه درباره تمدید قرارداد با من صحبت کرده اما هیچکس درباره مسائل مالی صحبت نمی کند. به نظر می رسد استقلالی ها در حال وقت خریدن هستند تا فینال جام حذفی برگزار شود و ببیند پیرمرد آلمانی چه نتیجه ای کسب می کند و بر اساس آن با او پای میز مذاکره بنشینند.

شفر برای استقلالی ها 800 هزار دلار آب می خورد و همچنین آبی ها همین رقم هم باید برای دستیاران شفر پرداخت کنند. دو تیم استقلال و پرسپولیس این روزها با چالش تهیه دلار مواجه هستند و باید دید آیا دلار 4200 تومانی به آنها تعلق خواهد گرفت یا نه. پرسپولیسی ها که گفته می شد با برانکو بر سر مبلغ یک میلیون دلار به توافق رسیده اند هنوز قراردادشان را با او نبسته اند و آنها هم با چنین چالشی مواجه هستند.
منبع: خبرآنلاین
 

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

0 نظر

ارسال نظر

capcha