پیام مسی برای خداحافظی کاپیتان بارسلونا

 پیام مسی برای خداحافظی کاپیتان بارسلونا

به گزارش سراج24، لیونل مسی ساعاتی پس از نشست خبری آندرس اینیستا برای اعلام تصمیمش مبنی بر ترک بارسلونا در پایان فصل جاری، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پیامی نوشت و از هم‌تیمی اسپانیایی‌اش قدردانی و تمجید کرد.

مسی که همچون لوئیس سوارس، برخلاف دیگر اعضای باشگاه بارسلونا در نشست خبری اینیستا حضور نداشت (دلیل عدم حضور آنها را اینجا بخوانید) در صفحه اینستاگرامش چند عکس از افتخاراتی که در کنار اینیستا کسب کرد گذاشت و برای کاپیتان 33 ساله آبی‌واناری‌ها نوشت: آندرس، از تو بابت تمام این سال‌های فوتبالی تشکر می‌کنم. لذت بردن از این ورزش در کنار تو و گذراندن این همه لحظات فراموش نشدنی در کنار هم، برای من افتخار بود. برای تو در دوره جدید زندگی ورزشی‌ و شخصی‌ات آرزوی بهترین‌ها را دارم. تو یک پدیده‌ای، چه در داخل چه در خارج از زمین بازی. امیدوارم که موفق باشی.

اینیستا که بیست‌ودومین سال حضورش در بارسلونا را سپری می‌کند، در هفته‌های باقی مانده برای رساندن این تیم به عنوان قهرمانی لالیگا تلاش خواهد کرد و پس از آن طبق چیزی که خودش اعلام کرد، به یک لیگ غیراروپایی که تحت هیچ شرایطی نتواند او را برابر بارسلونا قرار دهد، خواهد رفت.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha