گزارش جالب روزنامه انگلیسی از داور ایرانی

گزارش جالب روزنامه انگلیسی از داور ایرانی

به گزارش سراج24، روزنامه سان انگلیس پیش از آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گزارشی را درباره تمام ۳۶ داوری که در این تورنمنت جهانی حضور خواهند داشت، به رشته تحریر در خوهد آورد. این نشریه در جدیدترین گزارش به علیرضا فغانی، داور بین المللی کشورمان پرداخته که این گزارش به شرح زیر است:

علیرضا فغانی، یکی از ۳۶ داوری است که قرار است در تابستان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سوت بزند و او با کوله باری از تجربه به این تورنمنت پا خواهد گذاشت. فغانی داوری را از اجدادش به ارث برده است. او پیش از اینکه داوری بین المللی شود ۷ فصل از لیگ برتر ایران را سوت زده است.

او در اصل یک بازیکن فوتبال در لیگ های سطح پایین ایران است. او تنها پس از گذشت یک سال از قضاوتش در لیگ برتر فوتبال ایران به لیست داوران بین المللی فیفا پیوست. او در مسیر داوری خود در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۴، جام ملت های ۲۰۱۵، جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۵ و مسابقات المپیک ۲۰۱۶ قضاوت کرده است.

البته فغانی در لیگ اندونزی نیز قضاوت هایی داشته است. انتظار داریم از او در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کارت‌های زیادی ببینیم چون او در هر بازی میانگین ۴.۴۰ کارت داده است. فغانی در کارنامه اش قضاوت در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به عنوان داور چهارم در کارنامه دارد.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

فغانی داور دیدار ایران و سوریه شد

شیطنت رونالدو بلای جان یوونتوس+تصاویری

رونالدو در یوونتوس ماندنی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha