فرماندهان نزاجا و نزسا با هم دیدار کردند

فرماندهان نزاجا و نزسا با هم دیدار کردند

به گزارش سراج24، به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، امیر «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش به همراه جمعی از معاونین و فرماندهان این نیرو، با حضور در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه با سردار «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه و هیات رئیسه ستاد فرماندهی این نیرو دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار صمیمانه، طرفین بر گسترش و تعمیق همکاری‌ها و تعاملات نیروی زمینی سپاه و نیروی زمینی ارتش تاکید کردند.

سردار پاکپور در این دیدار با اشاره به ارتباط بسیار مطلوب و اتحاد و برادری سپاه و ارتش و رده‌های تابعه با یکدیگر عنوان داشت: امید است این دوستی و مودت روز به روز گسترش یابد.

وی یادآور شد: نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دست در دست برادران ارتشی خود برای حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب و تمامیت ارضی ایران اسلامی می‌کوشد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: امروز بحمدالله نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروهای زمینی ارتش و سپاه در اوج آمادگی هستند و با قدرت آماده دفاع از نظام و کشور هستند.

سردار پاکپور با تاکید بر اینکه وحدت از شاخصه‌های اصلی یک جامعه است و نیروهای مسلح آن را در ابعاد مختلف نشان داده‌اند ضمن اشاره به توانمندی نیروهای مسلح در دفاع از مرزها و نبرد با تروریسم گفت: نیروی زمینی ارتش به عنوان یک نیروی ولایتمدار، با اقتدار از مرزها حفاظت و حراست کرده است.

امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار ضمن تأکید بر تأثیر همراهی و اخوت برادران ارتش و سپاه گفت: همانگونه که فرمانده محترم ارتش امیر موسوی گفتند این تعامل و ارتباط که به لطف الهی از همان ابتدای جمهوری اسلامی تا به امروز استحکام یافته است، تو دهنی به دشمنان و بدخواهان ملت ایران و نیروهای مسلح است.

وی افزود: هماهنگی و هم‌افزایی تمام عیار ارتش و سپاه در عرصه‌های مختلف، اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی ایران اسلامی را در یک روند اطمینان بخش و معنادار قرار داده است که تبلور آن را در برنامه‌های مشترک ارتش و سپاه به خوبی می‌توان دید.

امیر حیدری در پایان وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح تحت منویات نورانی فرماندهی معظم کل قوا را مایه ناامیدی و عصبانیت دشمنان در پیگیری ناموفق اهداف و نقشه‌های شوم خود دانست.

گفتنی است؛ در دیدار فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه، مسئول عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش و حجت الاسلام والمسلمین محمد هادی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه نیز حضور داشتند.
منبع: دفاع پرس
 

اخبار مرتبط

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

نبرد سنگین ارتش سوریه با داعش در جنوب دمشق

ماموریت جدید ارتش آلمان در عراق و سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha