کلوپ: ما بارسلونا نیستیم

کلوپ: ما بارسلونا نیستیم

  به گزارش سراج24، لیورپول در شب درخشش محمد صلاح ستاره سابق رم، کسی که دو گل زد و دو پاس گل داد رم را برد و برای بازی برگشت نتیجه‌ای  ارزشمند گرفت هرچند بازگشت دیرهنگام رم به بازی در دقایق پایانی که دو گل از گل‌های خورده را جبران کرد، این تیم را به تکرار اتفاق بازی برگشت دور قبل مقابل بارسلونا امیدوار کرد.

کلوپ در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: حالا ما دوباره باید در رم تلاش کنیم اما مشکلی نیست. حتی اگر 5 بر صفر هم می‌بردیم، باز هم در خانه رم تحت فشار قرار می‌گرفتیم چون رم هر چه در توان داشت می‌گذاشت تا گل‌های خورده را جبران کند پس خوردن این دو گل فرق زیادی در وضعیت ما ایجاد نمی‌کند. چیزی که فهمیدم این است که ما بازی برگشت را هم می‌توانیم ببریم حتی اگر آن بازی متفاوت باشد. رم در آن بازی باید تلاش کند به ما گل بزند.

سرمربی آلمانی لیورپول تأکید کرد: بارها گفته‌ام که این نتیجه نباید برای ما حکم هشدار یا چیزی مثل این را داشته باشد چون ما بارسلونا نیستیم؛ البته از این نظر می‌گویم شبیه بارسلونا نیستیم که این تیم یکی از دو سه تیم برتر دنیاست و در چند سال گذشته چند جام برده اما ما نبرده‌ایم. آنجا هم با تمام داشته‌های‌مان می‌جنگیم. به هر حال نتیجه‌ای گرفتیم که به مراتب از نتیجه مورد انتظارم بهتر بود. این را هم باید بگویم که در حال حاضر به دو گلی که خوردیم فکر می‌کنم. راستش را بخواهید من الان فقط به بازی شنبه شب‌مان برابر استوک فکر می‌کنم چون آن بازی در حال حاضر به مراتب برایم مهمتر است.

کلوپ در تمجید از محمد صلاح که ستاره بی‌چون و چرای لیورپول بود و با دو گل خود در این بازی تعداد گل‌هایش در این فصل را به 47 گل افزایش داد و دو پاس گل هم داد، گفت: عملکرد او خارق‌العاده بود. عملاً نمی‌شد او را مهار کرد. در ابتدای بازی که داشتیم خودمان را با آرایش بازی حریف تطبیق می‌دادیم، او تأثیر بسزایش را بر روند مسابقه گذاشت. سایر بازیکنانم را هم دوست دارم اما گل اول صلاح فقط از عهده یک نابغه برمی‌آید. اگر فکر می‌کنید که او بهترین بازیکن دنیاست، آن را بنویسد و بگویید. صلاح در وضعیت فوق‌العاده‌ای قرار دارد.

یکی از تصمیمات تأمل برانگیز کلوپ در این بازی بیرون کشیدن محمد صلاح پس از گل پنجم لیورپول بود، که بعد از آن رم کنترل بازی را به دست گرفت و دو گل زد.

سرمربی پیشین دورتموند در این باره گفت: اگر هر کسی می‌خواهد بگوید که تصمیم من اشتباه بوده و به خاطر آن دو گل خوردیم، می‌تواند بگوید، من مشکلی ندارم. نباید فقط به یک بازی فکر کنم. آن موقع فکر می‌کردم که ما دیگر خوب پاسکاری و بازی نمی‌کنیم و صلاح داشت بیش از اندازه می‌دوید و خودش را خسته می‌کرد. ماندن او با آن وضعیت در زمین بازی نفعی به حال ما نداشت و اگر مصدوم می‌شد، اوضاع بدتر هم می‌شد و گرنه من هم قبول دارم که او بازیکن خوبی است.

اتفاق تلخی که در این بازی برای لیورپولی‌ها رخ داد و کلوپ معتقد بود برد تیمش را تحت الشعاع قرار داده، مصدومیت الکس اوکسلید چمبرلین بود که سرمربی قرمزپوشان مرسی‌ساید آن را شدید و بسیار بد توصیف کرد.

کلوپ درباره مصدومیت بازیکن 24 ساله تیمش که ظاهراً از ناحیه همسترینگ دچار آسیب شده - تا حدی که شاید جام جهانی را هم از دست بدهد - گفت: دقیقا نمی‌دانم چه اتفاقی برای چمبرلین رخ داده اما کادر پزشکی ما واقعاً نگران است. خودتان می‌توانید تصور کنید که چقدر سخت است. چیز زیادی از فصل نمانده است. مصدومیت او جالب به نظر نمی‌رسد. من آدم بسیار خوشبینی هستم و امیدوارم مصدومیت او جدی نباشد. ببینیم چه می‌شود. مصدومیت چمبرلین بزرگترین ضربه به رختکن تیم ما بود.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha