دیدار فرمانده ارتش با خانواده شهید مدافع حرم

دیدار فرمانده ارتش با خانواده شهید مدافع حرم

به گزارش سراج24، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش به همراه حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر حبیبیان رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات و امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی در منزل شهید مدافع حرم ارتش محسن قوطاسلو با خانواده ایشان دیدار کردند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه خانواده شهدا باید مورد تکریم واقع شوند، گفت: وظیفه همه ما این است تا آنجا که می‌توانیم با خانواده‌های معظم شهدا دیدار کرده و مراتب تکریم خود را بیان کنیم.

موسوی تاکید کرد: دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا موجب می شود انرژی بسیار مثبتی برای ادامه راه خطیر سربازی بگیریم و کمک می کند تا مسیر را محکم تر و درست تر پیش برویم.

فرمانده کل ارتش در ادامه افزود: از روح بلند شهدا همیشه مدد می طلبیم که به ما کمک کنند تا راه آنها را بخوبی ادامه بدهیم.

موسوی در خصوص اتحاد بین ارتش و سپاه که این روزها مطرح شده است، تصریح کرد: یک موضوع بسیار بدیهی است که دو نیروی مسلح که در مقابل یک تهدید قرار گرفته اند هرچه با هم منسجم تر و محکم تر باشند دشمن ناراحت تر می شود.

وی ادامه داد: یک اصل است که هرکس باید کاری کند که دشمن را کور کرده و دل خودی‌ها و دوستان را شاد کند.

فرمانده کل ارتش اظهار داشت: امروز وحدت بین ارتش و سپاه و انسجام کل ملت از آن جمله کارهای بزرگی است که چشم دشمن را کور می‌کند. آنچه که بنده گفتم سخن جدیدی نبود در واقع اعتقادات قلبی خود را بار دیگر بیان کردم.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

سرلشکر موسوی: دست در دست سپاه، اسرائیل را از بین می‌بریم

ارتش هر گونه تهدیدی را در نطفه خفه می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha