واکنش واعظی به عدم بازگشت کاوه مدنی به ایران

واکنش واعظی به عدم بازگشت کاوه مدنی به ایران

به گزارش سراج24، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور، امروز(چهارشنبه 29 فروردین) در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران، در مورد موضوع مطروحه از سوی حاجی دلیگانی نماینده اصفهان مبنی بر اینکه آقای روحانی جلوی فیلترینگ تلگرام را گرفته است گفت: آقای حاجی‌دلیگانی حرف‌های مختلفی می‌زنند که خیلی از آنها هیچ پایه و اساسی ندارد. این مورد نیز یکی از آنهاست.

وی در مورد حمایت از پیام‌رسان های داخلی اظهار داشت: حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی موضوع جدیدی نیست و 4 سالی که بنده وزیر بودم، همواره جزء سیاست‌ها بود و از آن حمایت کردم.


واعظی با بیان اینکه خوشبختانه آن حمایت‌ها دارد جواب می‌دهد تصریح کرد: دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی اقدام خوبی انجام داده که از بین این 15 تا 20 پیام‌رسان داخلی، 5 پیام رسان را معرفی کرده است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ادامه داد: اعضای کابینه در جلسه امروز دولت تصمیم‌ گرفتند تمام فعالیت‌های خود را در پیام‌رسان‌های داخلی انجام دهند؛ تمام دستگاه‌های دولتی و خود ما نیز در پیام رسان داخلی فعالیت خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره عدم بازگشت کاوه مدنی به ایران و اینکه او فردی دوتابعیتی بوده گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم. اما در دولت هیچ دوتابعیتی نداریم و اگر هم متوجه شویم که چنین چیزی بوده سریعاً اقدام می‌کنیم.

واعظی در پاسخ به این سؤال که قرار بود سپاه پاسداران و بنیاد شهید موضوع واگذاری‌ها را پیگیری کنند و آیا گزارشی به رئیس جمهور ارائه شده یا خیر اظهار داشت: در مسئله واگذاری‌ها دولت این اعتقاد را دارد که تمام کارهایی که بخش خصوصی می‌تواند انجام دهد را به مردم واگذار کند و دولت از خودش شروع می‌کند.


وی ادامه داد: در ارتباط با نیروهای مسلح، آقای روحانی با مقام معظّم رهبری صحبت کردند و ایشان هم تأیید کردند. امّا موضوع نیروهای مسلح کمی پیچیده تر است. امیدواریم این‌ خط و نهضتی که در خصوص واگذاری تصدی‌گری‌ها و بنگاه‌ها شروع شده ادامه داشته باشد.

واعظی افزود: درباره بنیاد شهید هم از آقای شهیدی خواهم پرسید که موضوع واگذاری‌ها به کجا رسید.

این خبر تکمیل می‌شود...
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

۱۳ مدیر ۲ تابعیتی به وزارت اطلاعات معرفی شده/ یک مورد مدیر تابعیتی داشتیم که برکنار شد

برنامه‌ریزی حزب اعتدال و توسعه برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

فردا واعظی و ابتکار میهمان بهارستان‌نشینان هستند/حضور شمخانی در جلسه ۱۵ تیر مجلس

0 نظر

ارسال نظر

capcha