شرط ساری برای ماندن در ناپولی

شرط ساری برای ماندن در ناپولی

به گزارش سراج24، به نقل از  مدیاست، ناپولی در هفته سی و دوم رقابت‌های سری A در سن سیرو به مصاف میلان رفت و دو امتیاز حساس دیگر را از دست داد.

این دیدار حساس در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید تا اختلاف ناپولی با یووه صدرنشین به شش امتیاز افزایش پیدا کند.

مائوریسیو ساری در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: از عملکرد تیم در این دیدار راضی هستم هر چند که می‌توانستیم  پیروز بازی شویم. نتایج یوونتوس برای ما اهمیت ندارد و تنها روی دیدارهای خود تمرکز می‌کنیم.

او ادامه‌ داد: بعضی اوقات از ما به خاطر نتایجی که به دست می‌آوریم انتقاد می‌شود و این نشان می‌دهد که انتظارات از ما بالا رفته است. آن‌ها انتظار دارند که ما در هر دیداری به پیروزی برسیم و این نشان می‌دهد که آن‌قدر خوب کار کرده‌ایم که انتظارات را تا این اندازه بالا برده‌ایم.

خبرهای زیادی درباره جدایی ساری از ناپولی به گوش می‌رسد که خودش درباره آن گفت‌:  تا این لحظه صحبتی درباره تمدید قرارداد نشده است. به‌زودی با رییس باشگاه در این باره صحبت خواهیم کرد. مشکل ما اصلا مادی نیست.اگر احساس کنم که می‌توانم هم‌چنان هواداران ناپولی را خوشحال کنم قراردادم را تمدید می‌کنم  و در این تیم می‌مانم اما اگر احساس کنم که دیگر نمی‌توانم هواداران ناپولی را خوشحال کنم از تیم جدا خواهم شد و این تنها شرط من است.
منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha