رئیسی: برای برجام منتظر تصمیم آن طرف مرزها نمی مانیم

رئیسی: برای برجام منتظر تصمیم آن طرف مرزها نمی مانیم

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در دیدار سفیر نروژ با بیان اینکه با وجود اختلاف سلیقه سیاسی در کشور اما همه احزاب و گروه‌های سیاسی درباره دو موضوع متفق القول هستند، اظهار داشت: اول‌ رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی از زندگی مردم که با کمک همه محقق می‌شود، دوم‌ مطلقاً به بیگانه اجازه دخالت در کشور را ندهند که آنها بخواهند برای کشور تکلیف تعیین کنند.


وی با بیان اینکه "به هیچ عنوان بهبود شرایط اقتصادی کشورمان را متوقف برجام نمی‌کنیم"، افزود: ‌منتظر اینکه در آن طرف مرزها چه تصمیمی برای برجام می‌گیرند، نمی‎مانیم.

تولیت آستان قدس رضوی(ع) با بیان اینکه مشکلات منطقه به‌دلیل حضور خارجی‌ها به‌ویژه آمریکایی‌هاست، تصریح کرد: ‌تا وقتی این تحریکات وجود دارد در این منطقه مشکلات جدی داریم.


رئیسی با بیان اینکه آنچه امروز بهانه آمریکا برای شرارت علیه سوریه درباره حمله شیمیایی شده، غیرمنطقی است، خاطرنشان کرد: کسی از سلاح شیمیایی استفاده می‌‎کند که در جنگ مستأصل شده باشد، نه کسی که در حال برداشتن گام‌های آخر پیروزی است، در جنگ تحمیلی هم رژیم صدام زمانی که مستأصل شده بود سلاح‌‎های شیمیایی محصول کشورهای اروپایی را بر سر مردم عراق و ایران ریخت.

وی در پایان با ابراز اینکه زمینه‌ و توجیه اقتصادی سرمایه‌گذاری در کل ایران از جمله مشهد فراهم است، گفت: شاید کمتر جایی را پیدا کنید، حتی در نروژ، که چنین زمینه جاذبه گردشگری داشته باشد و سالانه میزبان ده‌ها میلیون نفر شود.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

اقدام متناسب و متقابل ایران در صورت فعال‌شدن مکانیسم ماشه

فیلم| هر چه گفت، شد!

فیلم| دولت در حال گردو بشکن

0 نظر

ارسال نظر

capcha