زیدان: پنالتی درست بود

زیدان: پنالتی درست بود

به گزارش سراج24، رئال مادرید با وجود آنکه با نتیجه سه بر یک در برنابئو برابر یوونتوس تن به شکست داد اما توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. در دقایق پایانی دیدار رئال برابر یوونتوس داور پنالتی بسیار مشکوکی برای رئالی‌ها گرفت که اعتراض زیاد بازیکنان یوونتوس را به دنبال داشت.

زیدان در نشست خبری بعد از بازی در واکنش به این پنالتی گفت: من آن صحنه را به خوبی ندیدم اما فکر می‌کنم که پنالتی واضح بود. دیگر همه چیز تمام شده است و ما به نیمه نهایی صعود کرده‌ایم و این خوشحال کننده است.

او ادامه داد: یوونتوس بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت اما بر خلاف دیدار رفت خوب نبودیم. تا پایان جنگیدیم و امیدوار بودیم که به گل برسیم و خوشبختانه اینگونه هم شد. براین باور هستم که در  مجموع دو دیدار رفت و برگشت شایسته صعود به دور بعد بودیم.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی روز گذشته به انتقاد تند از داوری‌ها در لیگ قهرمانان اروپا پرداخت و به اخراج مشکوک آرتورو ویدال بازیکن بایرن مونیخ در دیدار برابر رئال در دو فصل پیش هم زمانی که پپ هدایت بایرن را برعهده داشت اشاره کرد. زیدان در واکنش به سخنان گواردیولا گفت: به سخنان گواردیولا توجهی نمی‌کنم. او به گذشته اشاره می کند. آن دیدار به پایان رسیده است. اشتباهات داوری گاهی اوقات به ضرر شما است و گاهی هم به نفع شما. باید در هر حالتی سکوت کرد. من درباره داورها صحبت نمی کنم. پنالتی امشب واضح بود و ما به نیمه نهایی صعود کردیم.

سرمربی رئال مادرید درباره بازی گفت: گل زود هنگامی که  ماندزوکیچ به ثمر رساند باعث شد تا شرایط تیم سخت شود. یوونتوس چیزی برای از دست دادن  نداشت و آنها توانستند که بازی خوبی را به نمایش گذارند.خوشحالم که در نهایت توانستیم به پیروزی برسیم و به دور بعد راه پیدا کنیم.

زیدان درباره اخراج بوفون گفت: بوفون شایسته اخراج نبود اما نمی توان تصمیمات داور را تغییر داد. آنچه که اتفاق افتاد نمی تواند افتخارات و بزرگی بوفون را پاک کند. بوفون دروازه‌بان بزرگی است و باید به دستاوردهای که به دست آورد فکر کند. من فکر می کنم که فصل بعد هم او در لیگ قهرمانان بازی خواهد کرد.
منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط

آخرین تمرین تیم‌های تاتنهام و لیورپول +تصاویر

بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان مشخص شد

مراسم قرعه کشی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ اروپا ۲۰۱۹ برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha