والورده: مسئول حذف بارسا من هستم

والورده: مسئول حذف بارسا من هستم

به گزارش سراج24، بارسلونا سه شنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با سه گل مغلوب رم شد و از صعود به دور بعد بازماند. ارنستو والورده پس از بازی گفت: این یک اتفاق تلخ برای همه است. از همه به خصوص هواداران عذرخواهی می کنیم. باید خود را از این شرایط خارج سازیم چون دو رقابت پیش رو داریم که می توانیم قهرمانی در آن ها را تجربه کنیم. می خواهیم دوباره اشتیاق را به تیم برگردانیم.

سرمربی بارسلونا افزود: سرمربی همیشه مسئول همه چیز است چون او برای بازی ها برنامه می ریزد و تغییرات را انجام می دهد. هر زمان اتفاقات بد رخ داد به مربی بر می گرد و در صورت اتفاق های خوب نیز این موضوع به او مربوط می شود.


 سرمربی اسپانیایی به خط دفاعی تیمش اشاره کرد و گفت: در یک هفته با یک ترکیب مشابه چهار گل دریافت کردیم. در دیدار رفت بازی حریف را تحمل کردیم و بازی خود را به نمایش گذاشتیم و نتیجه گرفتیم اما در دیدار برگشت نتوانستیم نتیجه دلخواهمان را به دست آوریم.

او در ادامه اظهار کرد: از روش بازی حریف شگفت زده نشدم. در ترکیب تیم تغییری ایجاد نکردم چون بازی برابر بود و حریف تنها یک گل به ثمر رسانده بود. به همین خاطر تصور می کردم تیم با تجربه ای که داریم می تواند نتیجه را حفظ کند.

والورده به شروع خوب تیمش اشاره کرد و گفت: نتوانستیم آن را حفظ کنیم و بازی مورد نظرمان را به نمایش بگذاریم. سپس حریف شرایط را برای ما پیچیده کرد. آن ها ما را به زمین مان فرستاندند و اجازه بازی به ما نداند. در هیچ یک از لحظات بازی ما را راحت نگذاشتند. پس از دریافت گل دوم نتوانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم و آن ها با شور و اشتیاقی که داشتند به گل سوم نزدیک شدند.
سرمربی بارسلونا افزود: یک فصل خیلی طولانی است و فتح این بازی ها آسان نیست چون تنها یک تیم برنده می شود. می دانیم هواداران به چه اندازه غمگین هستند. ما نیز در چنین شرایطی هستیم.

بارتومئو رییس باشگاه بارسلونا: شب غم انگیزی بود

به گزارش ایسنا به نقل از آس، خوسپ ماریا بارتومئو رییس باشگاه بارسلونا نیز پس از بازی گفت: رم بهتر از ما بود. احساس بدی دارم و به خاطر هواداران ناراحت هستم. از درون غمگین هستیم. به رم تبریک می گویم. شب غم انگیزی برای بارسلونا بود.

رییس باشگاه بارسلونا در ادامه اظهار کرد: حریف تمام بازی برتر بود. آن ها در تمام زمینه ها بالاتر از ما بودند. باید با آرامش این بازی را آنالیز کنیم. همه دوست داشتند به نیمه نهایی صعود کنیم.

او افزود: از همه هواداران بارسلونا در جهان عذرخواهی می کنم. ما تیم جنگنده ای داریم که دوباره سر بلند خواهد کرد. به لالیگا و کوپا دل ری باز خواهیم گشت با این حال، رم ما را شکست داد.

بارتومئو گفت: همیشه خواهان فتح لیگ قهرمانان و به دنبال قهرمانی در همه رقابت هستیم. تیم خیلی خوبی داریم و هر سال می خواهیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان رقابت کنیم. بازی های حذفی همیشه تاثیر گذار هستند. باید همه دیدارها را مهم بدانیم با این حال ضربه سختی خوردیم.
منبع: ایسنا
 

 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha