تیشه مشاوران شفر به ریشه استقلال

تیشه مشاوران شفر به ریشه استقلال

به گزارش سراج24، علی جباری درباره روند نتایج استقلال و بحث تمدید قرارداد شفر بیان کرد: این استقلال همان تیم منصوریان است که شفر موفق شده با آن نتایج خوبی بگیرد. ما بارها به منصوریان گفتیم که مشاوران خوبی ندارد ولی زیاد به این مساله توجه نکرد. به هرحال روند نتایج به شکلی بود که نیاز بود یک شوک به تیم وارد شود و شفر به جای منصوریان آمد. او در استقلال خوب کار کرده و زحمت زیادی کشیده است. اگر یادتان باشد وقتی او به استقلال آمد مخالفان زیادی داشت و می‌گفتند او پیرمرد است ولی آمد و کار کرد. از تجربیاتش استفاده کرد و موفق بود.

او ادامه داد: اما درباره بحث تمدید قرداد شفر، افتخاری درست می‌گوید. روز اول که شفر آمد قرار بود یک آنالیزور یعنی پسرش را به تیم بیاورد و در ادامه هم دستیارانی را به استقلال آورد. مبلغ قراردادش هم مشخص بود و قرار بود برای سال بعد هم رقمش یک درصد مشخصی اضافه شود. حالا این که یکسری مشاور ضد استقلالی دورش جمع شده‌اند باعث این بحث‌های اخیر شده است. ما باید به قول و قرارهایمان پایبند باشیم تا مشکلی ایجاد نشود. من منکر زحمات شفر نیستم و معتقدم او خیلی هم خوب کار کرده است ولی باید به قول و قرارها پایبند باشد و خواسته‌های معقولی داشته باشد.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به این که منتظری بازیکن استقلال خواهان تمدید قرارداد شفر شده چیست، گفت: بهتر است نه فقط منتظری، بلکه سایر بازیکنان مسائل مربوط به مدیریت باشگاه را در اختیار مدیرعامل بگذارند و در این زمینه صحبت نکنند. تجربه من نشان می‌دهد که هروقت بازیکن در این مسائل دخالت کرده، در نهایت اتفاقات خوبی رخ نداده است.

    او ادامه داد: متاسفانه باید بگویم که ظاهرا برخی از مشاوران شفر در ظاهر استقلالی‌ هستند ولی در عمل دارند تیشه به ریشه استقلال می‌زنند. من معتقدم که شفر باید به حرف‌هایی که روز اول در ایران زد پایبند باشد.

افتخاری تلاش خوبی در استقلال دارد و ما دیده‌ایم که او بخش بزرگی از بدهی‌ها را پرداخت کرده است و باید حمایت شود. متاسفانه یک عده مگس دور شیرینی شده‌اند و برای تیم مشکل ایجاد می‌کنند. به این حاشیه‌سازان می‌گویم که استقلال باشگاهی است با ۷۰-۸۰ سال قدمت. مطمئنا این افراد حاشیه‌ساز که به دنبال مسائل دیگری هستند، با گذر زمان دستشان رو خواهد شد.
منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha