درخشان: قهرمانی پرسپولیس با برد مزه داد

درخشان: قهرمانی پرسپولیس با برد مزه داد

به گزارش سراج24، حمید درخشان درباره قهرمانی پرسپولیس با پیروزی مقابل پدیده مشهد گفت: به تمام هواداران و اعضای تیم پرسپولیس بابت این قهرمانی تبریک می گویم. پرسپولیس این فصل فراز و نشیب داشت و قهرمانی با پیروزی مقابل پدیده بیشتر مزه داد. امیدوارم این تیم باتمرکز در مسابقات آسیایی حاضر شود و آنجا هم به عنوان قهرمانی برسد.

وی درباره نقطه قوت پرسپولیس در این فصل، تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس چند سال است که با همدیگر بازی می کنند. آنها در زمین به خوبی یکدیگر را پیدا می کنند. البته این تیم در چند هفته گذشته یک مقدار افت کرده بود که فشردگی مسابقات و حضور در لیگ قهرمانان آسیا علتش بود.

سرمربی پیشین پرسپولیس یادآور شد: فصل آینده کار برای پرسپولیس سخت تر می شود. تیم ها خودشان را تقویت می کنند. ضمن اینکه استقلال، رقیب دیرینه هم دارد قوی می شود و اینها کار را برای پرسپولیس سخت می کند.

درخشان با اشاره به افت بعضی از بازیکنان پرسپولیس از جمله گادوین منشا، گفت: بازیکنی که در تیم بزرگ بازی می کند، باید اینرا درک کند که مسئولیتش سنگین تر است و باید دوبرابر تلاش کند. اگر این روند ادامه داشته باشد، منشا از لیست ۱۸ نفره هم حذف می شود. او باید بیشتر تلاش کند.

وی افزود: به طور کلی وقتی پرسپولیس یک بازیکن خارجی می گیرد، باید حداقل ۲۰ کلاس از سایر بازیکنان بالاتر باشد.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha