خودروهای لوکس در آتش سوختند

خودروهای لوکس در آتش سوختند

به گزارش سراج24 ، سید جلال ملکی با اعلام خبر حریق در یک ساختمان شرکتی ـ اداری درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 3:03 بامداد امروز یک مورد آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان شرکتی ـ اداری در مسیر شرق به غرب جاده کرج به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی ساختمان 6 طبقه متعلق به یکی از شرکتهای خصوصی بود که خودش نیروی آتش‌نشان داشت و 6 طبقه زیرزمین با کاربری پارکینگ نیز در این ساختمان قرار داشت.


وی خاطرنشان کرد: در طبقه منفی یک 6 دستگاه خودرو پارک شده و چهار دستگاه خودرو شامل دو دستگاه خودروی سوزوکی ویتارا، یک دستگاه خودروی هیوندای توسان و یک دستگاه خودروی لکسوس دچار حریق شده بود.

ملکی تصریح کرد: این شرکت مجهز به سیستم اعلام حریق بود اما اطفا نداشت و آژیرهای آن به صدا درآمده بود که نیروهای آتش‌نشانی خود شرکت، عملیات را آغاز کرده و زمانیکه آتش‌نشانان تهران به محل حادثه رسیدند، نیروهای آتش‌نشانی شرکت مشغول عملیات بودند.

وی افزود: آتش‌نشانان تهران به سرعت عملیات را آغاز کرده و موفق شدند آتش چهار دستگاه خودرو را خاموش کنند؛ در این حادثه سه دستگاه خودرو کاملاً سوخت اما خودروی لکسوس تنها از ناحیه موتور و جلو دچار حریق شده و بخش انتهایی آن آسیبی نرسید.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه در این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم، متذکر شد: در نهایت آتش خاموش و از سرایت آن به دو خودروی دیگر جلوگیری به عمل آمد و هم‌اکنون کارشناسان در محل مشغول بررسی علت حادثه هستند و تا دقایقی دیگر محل حادثه به صاحبان شرکت تحویل داده می‌شود.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

پاساژ مهستان طعمه حریق شد

دستگیری مظنونان حریق عمدی قهوه خانه اهواز

حریق گسترده در سوله ۲ هزار متری

0 نظر

ارسال نظر

capcha