مهندس دوباره نیمکت‌نشین می شود؟

مهندس دوباره نیمکت‌نشین می شود؟

به گزارش سراج24، محسن مسلمان توانست در اولین دیدار رسمی پرسپولیس در سال ۹۷ بار دیگر در ترکیب اصلی سرخپوشان پایتخت قرار بگیرد. حضوری که با توجه به غیبت بازیکنان ملی پوش و نبود فرشاد احمدزاده رقم خورد.

هافبک بازی‌ساز پرسپولیس که معمولا در زمین کمتر دوندگی دارد در بازی قبلی پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر مقابل سایپا توانست خیلی خوب در نقاط مختلف زمین ظاهر شود و تلاش زیادی برای موفقیت تیمش کند. با وجود اینکه پرسپولیس در این دیدار با نتیجه دو بر یک طعم شکست را چشید اما محسن مسلمان نمره بالایی گرفت.

با این حال بازگشت بازیکنان ملی پوش و همچنین حضور احتمالی فرشاد احمدزاده در ترکیب اصلی پرسپولیس بار دیگر، احتمال نیمکت نشینی هافبک شماره ۷۷ را افزیش داده است.

ضمن اینکه بشار رسن نیز از اردوی تیم فوتبال المپیک عراق نیز بازگشته و کاملا شرایط بازی پیدا کرده است. همچنین احمد نوراللهی نیز که در جریان بازی با سایپا با مصدومیت روبرو شد قادر است پرسپولیس را در بازی با نسف قارشی در ازبکستان همراهی کند.

دردسر شیرین برانکو ایوانکوویچ در انتخاب مردان خط میانی اش برای دیدار حساس در ازبکستان بار دیگر سراغ کادر فنی پرسپولیس آمده است. پرسپولیسی که برای هموار کردن شرایط صعود خود باید دست پر و با امتیاز از ازبکستان بازگردد.

حال باید دید سرمربی سرخپوشان پایتخت برای رسیدن به امتیاز در این بازی، محسن مسلمان را که لقب «مهندس» از هواداران گرفته است روی نیمکت می‌نشاند یا از قدرت بازیسازی اش در طول نود دقیقه استفاده می کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹ فردا دوشنبه در هفته پنجم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف نسف قارشی در ازبکستان می رود.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha