هنرمندان در اوقات فراغت چه می‌کنند؟

هنرمندان در اوقات فراغت چه می‌کنند؟

به گزارش سراج24، این که هنرمندان فارغ از آثار و کارهای هنری‌شان چه کارهای دیگری انجام می‌دهند برای هواداران و مخاطبان آن‌ها همیشه یک موضوع جذاب بوده و اکثریت مردم دوست دارند بدانند که هنرمندان محبوب‌شان در اوقات فراغت چه می‌کنند و چه تفریحاتی دارند؟ بسیاری از اهالی هنر ترجیح می‌دهند در اوقات فراغت‌شان به استراحت بپردازند یا به اموری مشغول شوند که برای‌شان آرامش به همراه بیاورد. مسافرت، مطالعه، تماشای فیلم، ورزش و رسیدن به امور خانوادگی از مهمترین مسائلی است که هنرمندان در اوقات فراغت و زمانی که مشغول کار نیستند، به آن‌ها می‌پردازند. با توجه به فرا رسیدن نوروز ۹۷ در این مقاله مجموعه‌ای از تفریحات ۶ هنرمند محبوب کشورمان را که در اوقات فراغت به آن می‌پردازند و در مصاحبه‌های خود به آن‌ها اشاره کرده‌اند را جمع‌آوری کرده‌ایم.

مهران غفوریان

اگر کوچک‌ترین زمانی در اختیار داشته باشم که بتوانم اسمش را اوقات فراغت بگذارم، سریعا به همسرم می‌رسم و سعی می‌کنم در کنار او باشم. خوشحالم که همسرم کار و شرایط من را درک می‌کند و به همین دلیل هم من باید جبران کنم و هر فرصتی خارج از کار داشته باشم، کنارش هستم. معمولا در اوقات فراغت به کارهای شخصی و خانوادگی‌ام می‌رسم. خریدهایی که مانده، کارهایی که عقب افتاده و کارهای شخصی‌ام را انجام می‌دهم و بیشتر سعی می‌کنم زمانم را با همسرم سپری کنم و به خانواده‌های‌مان سر بزنیم. بیشتر در فضای کارهای شخصی و خانوادگی هستیم و اگر تهران کاری نداشته باشیم. مسافرت می‌رویم و الان هم به شدت به مسافرت نیاز دارم!

مجید صالحی

من اصولا آدمی هستم که آرامش در زندگی را به هر چیزی ترجیح می‌دهم. هرگز زندگی را سخت نمی‌گیرم و با این که همه ما در زندگی‌مان سختی‌ها و مشکلاتی داریم، ولی من سعی می‌کنم بر آن‌ها غلبه کنم و از لحظات زیبای زندگی‌ام در کنار خانواده و فرزندانم، لذت ببرم. شاید مهم‌ترین تفریح من در سال‌های اخیر تفریحات کودکانه باشد، چرا که یکی از وظایف اصلی من در خانه، حضور در کنار دوقلوهاست و همین باعث می‌شود که تفریحات من هم در تفریحات آن خلاصه شود.

بیژن بنفشه خواه

از زمانی که دخترم، یاسمین به دنیا آمده است دیگر هیچ نوع تفریحی نداریم مگر تفریحاتی که به او مربوط شود (می‌خندد). تفریحات‌مان کودکانه شده، چون وقتی که بیدار است همه چیز خانه از وسایل مختلف گرفته تا تلویزیون و حتی خودمان، در اختیار او هستیم. اگر خواب باشد، فیلم می‌بینم و کتاب می‌خوانم و تفریحات من در همین حد است و کار خاصی ندارم، البته حضور بچه‌ها در زندگی و همین تفریحات کودکانه، آدم را جوان‌تر نگه می‌دارد.

الهام حمیدی

پدرم همیشه نسبت به کارهای هنری علاقه داشته و دارند و من هم از همان دوران کودکی با این حس و حال بزرگ شدم و به کارهای هنری علاقه شدیدی داشتم و در طول این سال‌ها سعی کرده‌ام در اکثر کارهای هنری حتی برای یک تجربه کوچک هم که شده، دستی داشته باشم نقاشی و کارهای دستی را خیلی دوست داشتم و دارم و هنوز هم گاهی به آن‌ها می‌پردازم و دکوراسیون نیز یکی دیگر از هنرهایی است که به شدت به آن علاقه‌مند هستم. در واقع این علاقه به هنر نیز به صورت ارثی از پدرم و خانواده پدری‌ام به من ارث رسیده است. سفر کردن را بسیار دوست دارم. من یک آذر ماهی هستم و از ویژگی‌های متولدین این ماه این است که همیشه آماده سفر هستند و چمدان‌شان آماده است.

امیرحسین رستمی

عاشق سفر هستم. معمولا سالی ۲-۳ بار سفر می‌روم و جاهای عجیب و زیبای زیادی را دیده‌ام. به کشورهای زیادی سفر کرده‌ام و از هر کدام خاطرات زیادی دارم که شاید بهترین آن‌ها سفر به خانه خدا بود، اما باید این را باید بگویم که هیچ جا ایران خودمان نمی‌شود. سفرهای خانوادگی برایم از هر چیزی لذت‌بخش‌تر است و این که به همراه همسر و پسرم به مسافرت بروم برایم حس خاصی دارد. تفریحات دو نفره زیادی با پسرم دارم و در واقع مهم‌ترین تفریح من بودن در کنار اوست با هم تنیس می‌رویم، شنا می‌رویم، فیلم و سریال تماشا می‌کنیم، ورزش می‌کنیم و تفریحات مشترک زیادی داریم.

پژمان جمشیدی

طبیعتاً فوتبال همیشه بخش مهمی از زندگی من بوده و هرگز نمی‌توانم آن را از زندگی خود حذف کنم. هنوز هم در همه حال پیگیر فوتبال هستم. ورزش در زندگی من یک عنصر مهم و همیشگی است و شاید در سال‌های اخیر کمتر شده باشد. ولی هرگز از زندگی من حذف نشده است. در عین حال از هر فرصتی که به عنوان فراغت داشته باشم، برای بودن در کنار اعضای خانواده ام استفاده می‌کنم و برایم مهم‌ترین کار است. اگر هم فرصت کافی داشته باشم، مسافرت می‌روم که در این چند وقت اخیر حسابی به آن نیاز دارم.

منبع:مجله زندگی ایده آل

اخبار مرتبط

درخشش هنرمندان بوشهری در نخستین هنرواره «روایت جهاد»

می‌خواستم به زندگی امروز تلنگری بزنم

ویدئو/موشن لوگو «نوروز رنگی» آماده شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha