حریق گسترده در سوله ۲ هزار متری

حریق گسترده در سوله ۲ هزار متری

به گزارش سراج24، «سید جلال ملکی» سخنگو سازمان آتش‌نشانی گفت: ساعت ۳ و ۳۶ دقیقه بامداد، طی تماس واحد آتش نشانی شهرستان پاکدشت با نیروهای آتش نشان تهرانی درخواست کمک از آتش نشان‌های پایتخت صورت گرفت.
وی افزود: این درخواست به منظور اعزام نیروهای کمکی به محل یک حریق واقع در جاده خاوران، محله حصار امیر صورت گرفته بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت محل حادثه اظهارکرد: محل حادثه سوله‌ای به وسعت ۲ هزار متر مربع بود که این سوله مسقف به کارگاه رنگ رزی چوب تبدیل شده بود.
ملکی ادامه داد: زمانی که آتش نشان‌های تهران به محل حادثه رسیدند، سوله به طور کامل شعله ور بود و حتی سقف‌های سوله نیز از شدت آتش ریزش کرده بود.
وی در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور اطفای حریق خاطرنشان کرد: در ضلع شرقی کارگاه ۳ واحد مسکونی قرار داشت و در ضلع غربی نیز یک سوله بزرگ دیگر مشاهده می‌شد. به دلیل شدت حادثه، دود به واحدهای مسکونی مجاور سرایت کرده بود و آتش نشان‌ها باید در کنار خاموش کردن آتش نسبت به تخلیه شهروندان گرفتار در خانه‌های مجاور نیز اقدام می‌کردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به خاموش کردن کامل آتش در ساعت ۶ و ۵ دقیقه تصریح کرد: آتش نشان‌ها موفق شدند پس از اطفای کامل حریق، ساعت ۶ و ۵ دقیقه محل را برای بررسی میزان خسارت و لکه گیری تحویل آتش نشان‌های پاکدشت دهند.
منبع: میزان
 

اخبار مرتبط

خودروهای لوکس در آتش سوختند

دستگیری مظنونان حریق عمدی قهوه خانه اهواز

حریق گسترده در سوله ۲ هزار متری

0 نظر

ارسال نظر

capcha