اکبرپور:

شفر از برانکو برتر است

شفر از برانکو برتر است

به گزارش سراج24، علیرضا اکبرپور در مورد دیدار برگشت استقلال برابر العین گفت: استقلال در بازی رفت با ناداوری به مساوی رسید، ولی در بازی برگشت می‌تواند با حمایت هوادارانش به پیروزی برسد. این بازی نقش مهمی در صعود استقلال به مرحله حذفی دارد و معتقدم آبی‌پوشان می‌توانند از سد العین عبور کنند.

وی با اشاره به نقش مهم شفر در متحول کردن استقلال خاطرنشان کرد: شفر یک تیم از هم‌پاشیده را تحویل گرفت که با مشکلات روحی و فنی مواجه بود. او خیلی زود شرایط استقلال را تغییر داد و نتایج این تیم نشان می‌دهد که توانایی‌های او در چه حد است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که شفر چه تفاوت‌هایی با برانکو دارد، تأکید کرد: من نمی‌خواهم در مورد برانکو نظر بدهم و هر مربی سبک کاری خودش را دارد. با این حال باید بگویم که شفر در آلمان و کشورهای دیگر، سابقه کار کردن در تیم‌های بزرگی را دارد و در مربیگری برتر از برانکو است.

اکبرپور در پایان در مورد تقابل استقلال با خونه‌به‌خونه در فینال جام حذفی عنوان کرد: در جام حذفی چیزی قابل پیش‌بینی نیست و خونه‌به‌خونه حریف دردسرسازی برای استقلال خواهد بود. من معتقدم که استقلال در لیگ برتر باید خیالش را بابت گرفتن سهمیه آسیا راحت کند تا در فینال جام حذفی با آرامش و بدون استرس بازی کند.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha