گتوسو: خواب اوزیل و ونگر را می‌بینم!

گتوسو: خواب اوزیل و ونگر را می‌بینم!

به گزارش سراج24، جنارو گتوسو، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل آرسنال در دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ اروپا از بازیکنان تقاضای یک مبارزه شجاعانه را کرد.

 او گفت:  آرسنال این روزها حال خوبی ندارد اما در لیگ اروپا 18 گل زده است. احترام  زیادی برای این تیم قائل هستیم و باید نمایش خوبی داشته باشیم. چند سالی است که میلان مقابل 70  هزار تماشاگر در اروپا بازی نکرده . به جز بیلیا و بونوچی تیم بازیکنان باتجربه‌ای ندارد.در مقایسه با ونگر، من تازه کار هستم. من تازه کارم را آغاز کرده‌ام و ونگر 30 سال تجربه مربیگری دارد. آرسنال تیمی تکنیکی است و دفاع کردن را دوست ندارد. باید با حفظ توپ، حریف را وادار به دویدن کنیم.از لحاظ فیزیکی و تکنیکی باید بهترین بازی خودمان را انجام دهیم. نباید به آرسنال اجازه گلزنی بدهیم. وقتی به تختخواب می روم، خواب اوزیل و ونگر را می‌بینم! در دوران بازی این همه دغدغه نداشتم!

او در ادامه افزود: کوترونه قرار نیست به تنهایی کاری کند. تیم هم دفاع می‌کند و هم حمله. همه بازیکنان باید خودشان را برای تیم فدا کنند. در رقابت های اروپایی، تیم‌ها بازتر از سری A بازی می‌کنند. باید با توجه به کیفیت آن‌ها بازی کنیم. این جدال، بین من و ونگر نیست چون اصلا با هم قابل مقایسه نیستیم.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha